شناسه خبر: 8089 منتشر شده در مورخ: 1396/6/19 ساعت: 18:17 گروه: استان ها  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه:

اعزام 7 هزار و 800 نفر روز به اردوهای جهادی کهگیلویه/ارائه خدمات رایگان بسیجیان در مناطق محروم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: هفت هزار و 800 نفر روز در اردوهای جهادی یک تا 10 روزه شهرستان خدمات رایگان ارائه دادند.

اعزام 7 هزار و 800 نفر روز به اردوهای جهادی کهگیلویه/ارائه خدمات رایگان بسیجیان در مناطق محروم

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه از یاسوج

سعید برومندزاده با اشاره به برنامه زمانبندی برگزاری یادواره‌ها اظهار داشت: 26 یادواره طی سال 96 برنامه‌ریزی شده که تاکنون 10 یادواره در قالب پایگاهی، حوزه‌ای و «آبروی محله، افتخار کوچه» برگزار شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه تصریح کرد: 16 یادواره تا پایان سال در بخش‌های مختلف اجرا می‌شود.

این مسؤول، افزود: یادواره «آبروی محله، افتخار کوچه» با هدف معرفی شهدای شاخص، محله‌های دو شهیدی و روستاهای تک شهیدی است و در این طرح که به روش تجمیع مردم در محله و کوچه‌ها است به مردم یادآوری می‌کند که زحمات شهدا موجب امنیت کشور است و شهدا آبرو و افتخار محله هستند.

برومندزاده، پوشش یادواره‌ها در رسانه‌ها را ضعیف خواند و گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به جهت تأثیرگذاری این برنامه‌ها در نسل جوان لازم است انعکاس خبری شوند.

وی، سرکشی از خانواده شهیدان را وظیفه ذاتی مسؤولان دانست و خاطرنشان کرد: ناحیه مقاومت بسیج 100 مورد سرکشی از خانواده شهدا اجرا کرده است.

این مسؤول به رویکرد محرومیت‌زدایی بسیج اشاره کرد و گفت: در کنار اردوهای جهادی صندوق‌های خیریه راه‌اندازی شده و از محل این صندوق به نیازمندان کمک می‌شود.

برومندزاده یادآور شد: هفت هزار و 800 نفر روز در اردوهای جهادی یک روزه، سه روزه، هفتگی و 10 روزه به مناطق شهرستان اعزام شدند و در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی، درمانی، مشاوره، کشاورزی،دامپروری و..خدمات رایگان ارائه دادند.

وی،همچنین از بازسازی واقعه غدیر برای دومین بار در شهرستان خبر داد و افزود: با توجه به هجمه‌ها و تهدیدهای فرهنگی در فراموشی واقعه مهم غدیر، این رویداد چند سالی است در کشور اجرا می‌شود.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0571 sec