شناسه خبر: 8071 منتشر شده در مورخ: 1396/6/14 ساعت: 20:40 گروه: کرمانشاه  
دختر شهید نظری:

شهید نظری در برابر هم رزمانش بسیار مسوولیت پذیر بود / پدرم جویای نام نبود

دختر شهید مدافع حرم حاج اکبر نظری گفت: این شهید بزرگوار همواره خود در برابر نیروهای هم رزمش مسوول می دانست و در صحنه های نبرد با دشمنان همپای دیگر رزمندگان برای رضای خدا و وطن میجنگید.

شهید نظری در برابر هم رزمانش بسیار مسوولیت پذیر بود / پدرم جویای نام نبود

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه استان کرمانشاه، مراسم اولین سالگرد شهادت شهیدان حاج اکبر نظری و حاج حسین علیخانی ظهر امروز با حضور اساتید برجسته دانشگاه، معاونت کتابخانه امیرکبیر،  خانواده شهید نظری مردم شهید پرور کرمانشاه وخبرنگاران  در سالن همایشهای کتابخانه امیرکبیر کرمانشاه برگزار شد.

عطیه نظری، فرزند شهید مدافع حرم، حاج اکبر نظری در این مراسم به گوشه ای از خاطرات پدر شهیدش اشاره کرد وافزود: همانگونه که از بزرگان خانواده در زمینه کودکی و نوجوانی پدرم شنیده ام، شهید نظری همواره به والدینش، احترام روز افزون داشت.

نظری افزود: پدرم در عرصه مبارزه با دشمنان، فرمانده خود را امام زمان( عج) می دانست و خود را در مقابل نیروهای هم رزمش مسوول می دانست و در صحنه های نبرد با دشمنان همپای دیگر رزمندگان برای رضای خدا و وطن میجنگید.

دختر شهید نظری تاکید کرد: پدرم هیچ وقت دنبال نام نبود، وی تنها حرکت در مسیر پروردگار و دفاع از وطن را در نظر می گرفت و مسؤولیت پذیری در مقابل سایر هم رزمانش برای او بسیار مهم بود.

نظری در ادامه سخنانش گفت: پدرم در عملیات هایی همچون مرصاد و مبارزات سیستان و بلوچستان حضور داشت و از صداقت و زیبایی کار رزمندگان اسلام در مقابل دشمنان سخن می گفت.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0386 sec