شناسه خبر: 8057 منتشر شده در مورخ: 1396/6/13 ساعت: 08:54 گروه: استان ها  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

برنامه بازدید اصحاب رسانه از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در زنجان اجرایی می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: با هدف ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی، برنامه بازدید اصحاب رسانه از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در زنجان اجرایی می‌شود.

برنامه بازدید اصحاب رسانه از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در زنجان اجرایی می‌شود

به گزارش بسیج رسانه  عبدالله جعفری  اظهار کرد: بسیج رسانه استان زنجان با هدف ساماندهی توانمندی خبرنگاران این عرصه، به جذب و آموزش در این عرصه فعالیت دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیج رسانه در مدت زمان فعالیت خود تعامل با سایر رسانه‌های جمعی را در محوریت قرار داده است؛ گفت: خوشبختانه فعالیت این مجموعه از مدت آغاز به فعالیت آن مطلوب بوده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه افراد عضو بسیج رسانه استان که شامل خبرنگاران، مدیران رسانه‌ها، عکاسان، سردبیران، گزارشگران هستند، اضافه کرد: طی امسال و سال‌های قبل دوره‌های آموزشی شامل خبرنگاری، سه دوره اردوی رسانه‌ای، راه‌اندازی حلقه‌های صالحین رسانه‌ای برای اصحاب رسانه برگزار شده است.

جعفری در ادامه از اجرای برنامه بازدید اصحاب رسانه از طرح‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد و بیان کرد: با توجه به پیشگامی رسانه‌ها در تحقق فرمایش رهبری و فرهنگ‌سازی موضوعات مختلف این اردو در استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به نقش تأثیرگذار اصحاب رسانه در تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرد: از اهداف برگزاری این اردوها انتشار اخبار و اقدامات بسیج در راستای سازندگی کشور است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان افزود: از دیگر اهداف برگزاری این اردوها معرفی الگوهای برتر حوزه تولید و اقتصاد مقاومتی، ترویج اقتصاد درون‌زا و ترویج تفکر جهادی است.

جعفری همچنین تقویت روحیه فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی را از دیگر اهداف برگزاری این اردوها اعلام کرد و افزود: تقویت و ارجحیت درون‌زایی اقتصاد، ترویج این تفکر با اثربخشی آن در استان، نقش‌آفرینی موثر اصحاب رسانه در توسعه اقتصاد مقاومتی از دیگر اهداف اجرا شدن اردوهای اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به اینکه امسال برای دومین بار طرح بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان اجرایی می‌شود، تصریح کرد: در این برنامه 20 تا 30 نفر از اصحاب رسانه حضور خواهند داشت.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان به دیگر برنامه‌های بسیج رسانه استان طی هفته‌های آتی نیز اشاره کرد و گفت: طرح اردوی ولایت بسیج رسانه و همچنین طرح تربیت مدرس سواد رسانه‌ای نیز از دیگر برنامه‌هایی است که اجرایی خواهد شد.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0939 sec