شناسه خبر: 8019 منتشر شده در مورخ: 1396/6/1 ساعت: 19:04 گروه: استان ها  
با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا:

آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان دنا در دفتر فرمانده سپاه ناحیه برگزار شد

ستوده نیا گفت: قلم نقش مهمی در شقاوت،سعادت و پیشرفت بشریت دارد، و این مسئولیت بزرگی است که بر گردن اهل قلم و خبرنگاران است.

آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان دنا در دفتر فرمانده سپاه ناحیه برگزار شد

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه از یاسوج

آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان دنا در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا برگزار شد.

ستوده نیا ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار گفت:بزرگترین خبر را امام خمینی (ره) بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران با آمدن انقلاب اسلامی به همراه آورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا در این دیدار با تأکید برلزوم استفاده از ظرفیت ارزش ها بخصوص در روستاها افزود: اخبار باید سریع، صریح و در اوج صحت و خارج ار هرگونه جبهه گیری باشد و از انتشار اخبار نادرست که نسبت به آن اشراف ندارید پرهیز کرد.

وی با اشاره بر اصل امانت داری در خبر عنوان کرد:خبرنگار باید بکوشد که امید به آینده و نشاط را به نسل جوان انتقال دهد.و این از رسالت یزرگ خبرنگار می باشد

علی ستوده نیا در ادامه  به افزارش همکاری خبرنگاران با ناحیه مقاومت بسیج دنا تأ کرد و افزود: قلم نقش مهمی در شقاوت،سعادت و پیشرفت بشریت دارد، و این مسئولیت بزرگی است که بر گردن اهل قلم و خبرنگاران است.

این مقاوم مسئول در ادامه بیانات خود نیز به رسالت خبرنگار اشاره کرده و گفت: باید از انتشار اخباری که باعث غفلت از دشمن و ایجاد تفرقه و دوگانگی  و تشنج مطبوعاتی در جامعه می شود خود داری کرد و همواره با نقد منصفانه از مسئولین آنان را به تحرک و حل مشکلات جامعه وا داشت.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدید و هدیه از تلاش خبرنگاران شهرستان دنا تقدیر و تشکر بعمل آمد.

http://safiredena.ir/
http://safiredena.ir/
http://safiredena.ir/
http://safiredena.ir/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0424 sec