شناسه خبر: 7986 منتشر شده در مورخ: 1396/5/29 ساعت: 11:17 گروه: کرمانشاه  
در تعامل مسوولان بسیج رسانه با دانشگاه فرهنگ و هنر مطرح شد

ایجاد تسهیلات ویژه تحصیلات دانشگاهی خبرنگاران بسیج رسانه کرمانشاه

در تعامل مسوولان بسیج رسانه استان با معاون مالی اداری دانشگاه فرهنگ و هنر کرمانشاه، وعده هایی برای بررسی در راستای ایجاد تسهیلات ویژه برای تحصیلات دانشگاهی خبرنگاران بسیج رسانه استان کرمانشاه داده شد.

ایجاد تسهیلات ویژه تحصیلات دانشگاهی خبرنگاران بسیج رسانه کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه استان کرمانشاه، در این تعامل مشترک، جانشین سازمان بسیج رسانه استان با اشاره به برگزاری چندین دوره آموزشی سواد رسانه ای گفت: این دوره ها در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار شده است.

صابر طاهری با اشاره به همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره فنی و حرفه ای استان در راستای برگزاری این دوره ها، ادامه داد: بسیج رسانه با هدف حفظ، انسجام و معرفی افراد صاحب قلم و صاحب فکر تشکیل شده است.

به گفته وی، اصحاب بسیج رسانه استان متشکل از خبرنگاران روزنامه و فضای مجازی هستند که به تعامل و همکاری ارگان های مربوطه، برای پرورش، آموزش و شناسایی استعدادها نیاز دارند.

طاهری در پایان این جلسه مشترک خواستار ایجاد مصوبه ای برای تسهیلات ویژه با هزینه ای مناسب برای تحصیلات و آموزش دانشگاهی خبرنگاران بسیج رسانه استان در دانشگاه فرهنگ و هنر شد که وعده هایی برای همکاری از سوی احسان نجفی، معاون اداری-مالی دانشگاه وعده های پس از مشورت  با مسوولان مربوطه دانشگاه داده شد.

طاهری
طاهری دو
طاهری سه
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1557 sec