شناسه خبر: 7981 منتشر شده در مورخ: 1396/5/28 ساعت: 12:07 گروه: استان ها  
مسئول بسیج رسانه استان زنجان:

ارسال ۵۶۲ اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر/اختتامیه جشنواره ۱۹ مردادماه در زنجان برگزار شد

مسئول بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به ارسال ۵۶۲ اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: اختتامیه جشنواره ۱۹ مردادماه با معرفی نفرات برتر برگزار شد عبدالله جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان ضمن تبریک روز خبرنگار و ادای احترام ‌به شهید محمود صارمی اظهار داشت: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار و اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر روز پنجشنبه 19 مردادماه ساعت 9:30 صبح در سالن همایش شهید شهریاری صدا و سیما شد. وی در مورد سخنران ویژه جشنواره رسانه‌ای ابوذر افزود: این برنامه با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزارشد. مسئول بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به حضور مسئولان استانی در مراسم روز پنجشنبه، گفت: برندگان‌ جشنواره ابوذر در این مراسم تجلیل و تقدیرشد. وی گفت: آثار ارسال شده در هفت حوزه بررسی می‌شوند و نفرات نخست تا سوم توسط مهمان برنامه و مسئولان استانی تقدیر شد. جعفری با بیان اینکه 562 آثار به جشنواره ابوذر ارسال شده است، تصریح کرد: آثار ارسال شده همچنان در حال داوری است و اسامی نفرات برتر فردا به این سازمان اعلام می‌شود. وی با اشاره به وظایف خبرنگاران گفت: خبرنگاران در وهله نخست وظیفه دارند حملات جنگ نرم دشمنان را به مردم کشور تبیین کنند تا سیاستگذاران با برنامه‌ریزی صحیح جامعه را از حرکت در مسیر نقشه‌های شوم دشمنان نجات دهند. مسئول بسیج رسانه استان‌ با تقدیر از خبرنگاران زحمتکش استان زنجان گفت: حرفه خبرنگاری عشق و علاقه می‌خواهد و شغلی است که خبرنگار در طول شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی هستند.

ارسال ۵۶۲ اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر/اختتامیه جشنواره ۱۹ مردادماه در زنجان برگزار شد

به گزارش بسیج رسانه

عبدالله جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان ضمن تبریک روز خبرنگار و ادای احترام ‌به شهید محمود صارمی اظهار داشت: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار و اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر روز پنجشنبه 19 مردادماه  در سالن همایش شهید شهریاری صدا و سیما شد.

وی در مورد سخنران ویژه جشنواره رسانه‌ای ابوذر افزود: این برنامه با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزارشد.

مسئول بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به حضور مسئولان استانی در مراسم روز پنجشنبه، گفت: برندگان‌ جشنواره ابوذر در این مراسم تجلیل و تقدیرشد.

وی گفت: آثار ارسال شده در هفت حوزه بررسی می‌شوند و نفرات نخست تا سوم توسط مهمان برنامه و مسئولان استانی تقدیر شد.

جعفری با بیان اینکه 562 آثار به جشنواره ابوذر ارسال شده است، تصریح کرد: آثار ارسال شده همچنان در حال داوری است و اسامی نفرات برتر فردا به این سازمان اعلام می‌شود.

وی با اشاره به وظایف خبرنگاران گفت: خبرنگاران در وهله نخست وظیفه دارند حملات جنگ نرم دشمنان را به مردم کشور تبیین کنند تا سیاستگذاران با برنامه‌ریزی صحیح جامعه را از حرکت در مسیر نقشه‌های شوم دشمنان نجات دهند.

مسئول بسیج رسانه استان‌ با تقدیر از خبرنگاران زحمتکش استان زنجان گفت: حرفه خبرنگاری عشق و علاقه می‌خواهد و شغلی است که خبرنگار در طول شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی هستند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0911 sec