شناسه خبر: 7969 منتشر شده در مورخ: 1396/5/26 ساعت: 23:37 گروه: ایلام  
مسئول سازمان بسیج رسانه ایلام

جشنواره ابوذر در ایلام برگزار میشود

مسئول سازمان بسیج رسانه ایلام با اعلام خبر برگزاری جشنواره ابوذر در استان ایلام گفت: اصحاب رسانه های جمعی استان ایلام تا ۲۵ شهریورماه امسال فرصت شرکت آثار خود در دومین جشنواره استانی ابوذر را دارند.

جشنواره ابوذر در ایلام برگزار میشود

به گزارش بسیج رسانه ایلام ، سرهنگ غلامرضا علی محمدی اظهار کرد: خبرنگاران و فعالانه رسانه ای می توانند آثار منتشر شده خود را با محوریت های اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر، دشمن شناسی، معرفی دستآوردهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه خودباوری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: رسانه ها آثار خود در زمینه های گزارش، عکس، خبر، محتوای چندرسانه ای، یادداشت و تیتر را به دبیرخانه جشنواره به نشانی ایلام، میدان ۲۲ بهمن، بلوار سید الشهدا، ساختمان بنیاد تعاون بسیج، طبقه دوم، سازمان بسیج رسانه یا نشانی اینترنتی دبیرخانه به آدرس basijrasaneh.ilam@gmail.com ارسال کنند.
علی محمدی هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران متعهد انقلابی و افزایش آثار تولیدی متناسب با اهداف انقلاب در رسانه ها و نیز ارتقای منزلت خبرنگاران بسیجی است.
وی با بیان اینکه این جشنواره آذرماه امسال برگزار می شود، گفت: این جشنواره با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار می شود و آثار برتر استانی این جشنواره به مرحله کشوری ارسال می شود.
سال گذشته ۱۰ نفر به عنوان برگزیده استانی انتخاب شدند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7386 sec