شناسه خبر: 7968 منتشر شده در مورخ: 1396/5/26 ساعت: 16:37 گروه: کرمانشاه  
معاون فرهنگی سپاه پاسداران:

حماسه مردم پاوه در تاریخ ماندگار می ماند/ پاوه و اورامانات از نقاط امن جهان هستند

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خیلی از نقاط جهان امنیت پاوه و اورامانات را ندارند، از حماسه مردم پاوه و اورامانات به عنوان افتخاری ماندگار در تاریخ یاد کرد.

حماسه مردم پاوه در تاریخ ماندگار می ماند/ پاوه و اورامانات از نقاط امن جهان هستند

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه استان کرمانشاه، سردار محمدرضا نقدی امروز در مراسمی که به عنوان سالروز حماسه شکست حصر پاوه برگزار شد گفت: بصیرت، هوشیاری و دانایی مردم پاوه، اورامانات و کردستان و پیوند آنان با ولایت و روحانیت، توطئه دشمنان را در چنین روزی خنثی کرد.

وی با اشاره به این حماسه گفت: حصر پاوه ترفند آمریکا برای از بین بردن اتحاد و امنیت بود و دست نشاندگان و اشراف زادگان آمریکا در عراق، در چنین روزی به جان مردم افتادند.

سردار نقدی افزود: حرکت در خط ولایت این توطئه شوم را از بین برد و مردم پاوه را به افتخارآفرینان تاریخ تبدیل کرد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نقش حماسه مردم پاوه در بیداری جهان اسلام ادامه داد: امنیت امروز کردستان و اورامانات در بسیاری از کشورها وجود ندارد و الهام گرفتن از این حماسه موجب شکل گیری قیام های بسیاری در جهان اسلام شد.

به گفته وی، نقشه ها و خط مشی های متعدد آمریکا برای مقابله با اسلام از کمونیسم و ملی گرایی تا سوسیالیست موجب شد تا درصدد ایجاد گروه تکفیری داعش برای خشن جلوه دادن اسلام و تفرقه افکنی میان مسلمانان برآیند.

سردار نقدی از فریب جوانان مسلمان در کشورهای اروپایی به عنوان هدف دیگر آمریکا از ایجاد داعش یاد کرد و گفت: داعش دست نشانده اسراییل و آمریکا برای زشت و خشن جلوه دادن اسلام است تا مانع گسترش این دین مقدس در جهان شوند.

وی افزود: سربریدن و سوزاندن یک انسان آن هم جلوی دوربین و انتشار آن در فضای مجازی همگی گویای تلاشی بی ثمر برای تحقق این هدف شوم است.

سردارنقدی از "اسقلال کردستان عراق" به عنوان توطئه ی جدید آمریکاییها برای برهم زدن اتحاد مسلمنان یاد کرد و افزود: این نقشه هم با اتحاد و برادری میان مسلمانان، شدنی نیست.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0893 sec