شناسه خبر: 7961 منتشر شده در مورخ: 1396/5/25 ساعت: 12:21 گروه: خراسان شمالی  
مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی:

اطلاع رسانی اقدامات جهادی در مناطق محروم باعث امیدآفرینی و ایجاد روحیه جهادی در جامعه است

به همت اعضای بسیج رسانه خراسان شمالی و تنی چند از خبرنگاران و مسئولان خبری استان، بازدید از اردوهای جهادی در مناطق محروم خراسان شمالی صورت پذیرفت.

اطلاع رسانی  اقدامات جهادی در مناطق محروم باعث امیدآفرینی و ایجاد روحیه جهادی در جامعه است

به گزارش بسیج رسانه محسن زاهد احمدی در ارتباط با این برنامه گفت: هدف از حضور خبرنگاران در مناطق محروم استان، ارتباط بیشتر و موثرتر میان قشر محروم و مستضعف جامعه و خبرنگاران بوده است تا قشر خبرنگار، صدای مظلومیت این ولی نعمتان انقلاب را به گوش مسئولان برسانند.

مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی پیگیری رفع مشکلات مردم را یکی دیگر از اهداف این برنامه عنوان کرد و افزود:حضور خبرنگاران در مناطق محروم و در مکان هایی که اقدام به برگزاری اردوی جهادی شده است باعث لمس بیشتر مشکلات توسط خبرنگاران می شود که می توانند این حس را به مردم و به خصوص مسئولان منتقل کنند تا این افراد با همت بیشتری پیگیر حل مشکلات مردم باشند

وی عنوان کرد یکی از رویکرد های برگزاری اردوهای جهادی رسانه ای ترویج و فرهنگ سازی  روحیه ایثار و از خود گذشتگی و فرهنگ جهادی در جامعه است .

وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان نقش مهمی در بیان دغدغه های مردم و دستاوردهای نظام دارند تصریح کرد : حضور اصحاب رسانه در مناطق محروم  در راستای تبیین این نقش است .

وی بازدید از جهادگران سلامت در کالیمانی و اردوهای جهادی  در مناطق زلزله زده از جمله دراقانلو، قصرقجر و فخر الدین را از برنامه های این سفر عنوان کرد و تصریح کرد: پوشش و انتشار اخبار اقدامات نیروهای جهادگر و بسیجی از جمله مصادیق امید آفرینی و اطلاع رسانی دقیق به مردم است که باعث اعتماد و دل گرمی بیشتر مردم به نظام و انقلاب می شود.

اردوی جهادی رسانه ای
اردوی جهادی
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0898 sec