شناسه خبر: 7951 منتشر شده در مورخ: 1396/5/18 ساعت: 07:58 گروه: اخبار  

مراسم روز خبرنگار در ابرکوه برگزار شد

در راستای حمایت از خبرنگاران و اصحاب رسانه ، مراسم تجلیل از خبرنگاران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ابرکوه برگزار شد.

مراسم روز خبرنگار در ابرکوه برگزار شد

به گزارش بسیج رسانه یزد،  به منظور دستیابی به اهداف بسیج رسانه در راستای حمایت از خبرنگاران و اصحاب رسانه ، با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه ، فرمامده ناحیه ، مسئول روابط عمومی ناحیه و همچنین مسئول بسیج رسانه شهرستان ابرکوه مراسم تجلیل از خبرنگاران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ابرکوه برگزار شد.

در این مراسم حمیدرضا بصیری مسئول بسیج رسانه شهرستان ابرکوه ضمن گرامیداشت 17 مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار گفت: فعالیت خبرنگاران و رسانه‌های قوی در سطح شهر و جامعه باعث دستیابی به پیشرفت هرچه بیشتر می‌شود.

وی خبرنگاران را عامل پویایی جامعه دانست و گفت: اگر خبرنگاران نباشند ، قطعاً جامعه به پویایی و پیشرفت نخواهد رسید.

در این مراسم حجت الاسلام سالاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بویژه شهیدان اهل قلم به روز خبرنگار اشاره کرد و ضمن تبریک این روز به خبرنگاران شهرستان ابرکوه به اهمیت و جایگاه خبر و خبر رسانی پرداخت.

سرهنگ فاتحی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار از زحمات و تلاشهای خبرنگاران در شهرستان بویژه پوشش خبری برنامه های سپاه و بسیج تقدیر و تشکر نمود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1990 sec