شناسه خبر: 7920 منتشر شده در مورخ: 1396/5/21 ساعت: 19:43 گروه: استان ها  
رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

بیشتر خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد خانه و سرپناه ندارند/ایده‌ای برای رفع بزرگترین مشکل خبرنگاران

رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیار بد است که چنین قشری زحمت‌کش در استان با این همه تلاش و حتی در برخی موارد از خودگذشتگی و کار سخت و طاقت‌فرسا خانه‌ای برای آرامش خود و فرزندانشان نداشته باشند.

بیشتر خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد خانه و سرپناه ندارند/ایده‌ای برای رفع بزرگترین مشکل خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه از یاسوج

قربانعلی حسن‌زده با تبریک به مناسبت ایام مربوط به خبرنگار اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های پیشرو در عرصه کار رسانه‌ای و مطبوعاتی در سطح کشور به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه رسانه‌های استان در همه برنامه‌های ملی و مذهبی حضور حداکثری دارند افزود: برای مثال در راهپیمایی‌های 22 بهمن، 13 آبان، روز قدس، 9 دی، نمازهای جمعه در سراسر استان، کنگره‌ها و یادواره‌های شهدا همواره در صف اول حضور قرار دارند.

حسن‌زاده گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه این استان از بیشتر استان‌های برخوردار جلوتر هستند و اکنون یکی از نقاط قوت استان ما مربوط به رسانه‌های فعال و پای کار است که کمک بزرگی برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌روند.

رئیس بسیج رسانه استان با بیان اینکه در برنامه‌های مربوط به بسیج رسانه هم شاهد حضور همیشگی آن‌ها هستیم افزود: اما مشکلاتی در زمینه‌های مختلف دارند که ما نیز در بسیج رسانه دغدغه‌مند مشکلات آن‌ها هستیم.

وی با ابراز تأسف از این که اکثریت قریب به اتفاق خبرنگاران استان ما از داشتن خانه و سرپناه محروم هستند افزود: بسیار بد است که چنین قشری زحمت‌کش در استان با این همه تلاش و حتی در برخی موارد از خودگذشتگی و کار سخت و طاقت‌فرسا خانه‌ای برای آرامش خود و فرزندانشان نداشته باشند.

حسن‌زاده به بیان طرح و ایده‌ای در خصوص نحوه خانه‌دار کردن اصحاب رسانه اشاره کرد و گفت: کارگروهی متشکل از شهرداری، منابع طبیعی، استانداری و ارشاد و بسیج رسانه باید تشکیل شود.

وی افزود: در کنار آن هیأت مدیره‌ای بین اصحاب رسانه انتخاب کنیم و این مطالبه به صورت عمومی پیگیری شود تا منابع طبیعی یا اداره مسکن و شهرسازی زمینی واگذار کنند و بقیه کارها از طریق هیأت مدیره پیگیری شود و این گونه بتوانیم بزرگترین مشکل خبرنگاران را در یک بازه زمانی برطرف کنیم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0547 sec