شناسه خبر: 7916 منتشر شده در مورخ: 1396/5/21 ساعت: 19:27 گروه: استان ها  
مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد

زحمتکش‌تر از رسانه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد نداریم/رسانه‌های استان در چارچوب نظام قلم می‌زنند

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه زحمتکش‌تر از رسانه‌ها در استان نداریم، گفت: رسانه‌های استان در چارچوب اهداف امام راحل (ره)، نظام و دغدغه‌های مقام معظم رهبری به خوبی قلم زده و انجام وظیفه می‌کنند.

زحمتکش‌تر از رسانه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد نداریم/رسانه‌های استان در چارچوب نظام قلم می‌زنند

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه از یاسوج

قربانعلی حسن‌زاده در جمع خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: 17 مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد خبرنگاران را سربازان عرصه و جبهه جنگ نرم عنوان کرد و بیان داشت: این سربازان پرتلاش تاکنون نقش و وظیفه خود را به خوبی انجام داده‌اند.

وی با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر خبرنگاران در حوزه‌های مختلف، گفت: ارزش و اهمیت کار خبرنگاران باید به صورتی ویژه ارج گذاشته شده و برای دیگر اقشار تبیین شود.

این مسئول نه تنها 17 مرداد بلکه همه ایام را لایق نامگذاری به نام خبرنگاران دانست و گفت: اگر خبرنگاران نباشند اطلاعات و اخبار به صورت روزانه گزارش نشده و در واقع اطلاع‌رسانی با مشکل روبرو خواهد شد.

حسن‌زاده تبادل افکار، اطلاع‌رسانی شفاف و صادقانه، نقد و نظارت مطلوب بر امور را از وظایف و ویژگی‌های خبرنگاران عنوان کرد و بیان داشت: تقویت جبهه فرهنگی، توسعه فضا و گفتمان‌سازی انقلاب اسلامی از وظایف بسیج رسانه است.

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به وجود انواع آسیب‌ها و تهدیدها در دنیای امروز، گفت: امروز دشمن از طریق فضاهای مجازی، رسانه‌ای و جنگ نرم قصد تضعیف و تخریب جامعه، مردم و نسل جدید ما و در نتیجه تسلط بر ما را دارد.

وی، گفت: در این شرایط بسیج رسانه سعی دارد تا با شناسایی، تقویت و تربیت نسلی انقلابی وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد ضمن اینکه تاکنون از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکرده است.

این مسئول به حضور فعال و پررنگ رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد در برنامه‌ها و مناسبت‌های مختلف اشاره کرد و افزود: خوشبختانه رسانه‌های استان ما در مناسبت‌های مختلف پیش‌قدم بوده و کار خود را به نحو مطلوب انجام می‌دهند.

حسن‌زاده با بیان اینکه زحمتکش‌تر از رسانه‌ها در این استان نداریم، گفت: رسانه‌های استان در چارچوب اهداف امام راحل (ره)، نظام و دغدغه‌های مقام معظم رهبری به خوبی قلم زده و انجام وظیفه می‌کنند که قابل تقدیر است.

وی خبرنگاران را قشر موثر در تحقق اهداف مهم و مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن دانست و گفت: امروزه هزاران شبکه اجتماعی تشکیل شده که روزانه و به صورت مستمر علیه نظام و انقلاب شایعه‌پراکنی می‌کنند و خبرنگاران می‌توانند مقابل این دشمنان و شبکه‌های آنان حرکتی مثبت و اثرگذار انجام دهند.

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات متعدد خبرنگاران در حوزه‌های مختلف، یادآور شد: امیدواریم با اقدامات و حمایت همه مسوولان بتوانیم در راستای توجه، حمایت بیشتر و رفع مشکلات خبرنگاران گامی موثر برداریم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0560 sec