شناسه خبر: 7852 منتشر شده در مورخ: 1396/5/17 ساعت: 13:05 گروه: اخبار  
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور:

خبرنگاران انقلابی، مصالح مردم را به منافع احزاب ترجیح می دهند

معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور گفت: صداقت و امانت داری از رمزهای موفقیت کار خبری است و خبرنگاران انقلابی و متعهد، مصالح مردم و نظام اسلامی را به منافع احزاب و گروه های سیاسی ترجیح می دهند.

خبرنگاران انقلابی، مصالح مردم را به منافع احزاب ترجیح می دهند

به گزارش بسیج رسانه ، حجت‌الاسلام ذکریا نیکویی گفت: خبرنگاران زبان گویای جامعه هستند و در این راستا بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری باید به رعایت اخلاق رسانه ای توجه کنند.

وی انتخاب منابع خبری مطمئن را در تهیه و انتشار خبر مهم خواند و خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن بر معتبر بودن منبع خبر تاکید و بندگان را به تحقیق و پرس و جو در مورد خبرهایی که شنیده اند، توصیه کرده است.

نیکویی با اشاره به اینکه خبرنگاران باید منافع عمومی جامعه را به منافع شخصی و جناحی ترجیح دهند، اظهار کرد: رسیدگی به مشکلات و دغدغه های مردم بایستی در اولویت کاری خبرنگاران باشد و از تامین منافع اشخاص و احزاب به صورت جدی بپرهیزند.

معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه، دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب را از وظایف اصلی خبرنگاران خواند و بیان کرد: شجاعت و شفافیت در حوزه خبر با در نظر گرفتن مصالح نظام جمهوری اسلامی و منافع مردم از ویژگی‌های خبرنگاران انقلابی است.

نیکویی تصریح کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان، نقش خبرنگاران در تقویت رسانه های داخلی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و بایستی اقدام هایشان در جنگ رسانه ای بموقع و انقلابی باشد.

 

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0385 sec