شناسه خبر: 7808 منتشر شده در مورخ: 1396/5/14 ساعت: 20:05 گروه: استان ها  
رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد:

جشنواره ابوذر در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره ابوذر ویژه رسانه‌ها دیداری و شنیداری این استان خبر داد.

جشنواره ابوذر در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه از یاسوج

سرهنگ قربانعلی حسن زاده ظهر امروز در نشست شورای قشر بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: جشنواره ابوذر ویژه رسانه‌های دیداری و شنیداری در آبان‌ماه امسال با 5محور اصلی در یاسوج برگزار می‌شود.

رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی, سبک زندگی و اقتدار و امنیت از مهمترین محورهای جشنواره ابوذر است افزود: رسانه‌های برتر در این جشنواره شناسایی و تجلیل می‌شوند.

سرهنگ حسن‌زاده با اشاره به اینکه آثار ارسالی به جشنواره ابوذر در قالب فیلم، خبر و عکس است، ابراز کرد: در هر محور از جشنواره ابوذر سه نفر برگزیده و جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیج رسانه این استان تاکنون نسبت به جذب بیش از 120 فعال رسانه‌ای اقدام کرده است ادامه داد: بیش از 55  رسانه مکتوب و 65 سایت خبری مجوز دار و بدون مجوز در استان فعالیت دارند.

رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تشکیل 4 حلقه صالحین، آموزش عمومی و حرفه‌ای خبرنگاران، تجلیل از خبرنگاران، برگزاری اردوهای طرح ولایت رسانه، برگزاری جشنواره‌های مختلف از جمله ابوذر و اجرای دوره‌های عمومی و مقدماتی بسیج از جمله اقدامات انجام شده توسط بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد است.

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0910 sec