شناسه خبر: 7796 منتشر شده در مورخ: 1396/5/14 ساعت: 09:18 گروه: اخبار  
حجت الاسلام خاموشی در جمع اساتید سراسر کشور بسیج رسانه:

رسانه عامل قدرت در جهان است/ رسانه‌های انقلابی در خط مقدم مبارزه با توطئه‌های فرهنگی دشمنان قرار دارند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رسانه عامل قدرت در جهان است و اگر در این راستا قدرتمند نشویم با وجود این که بر حق هستیم ، ضربه خواهیم خورد.

رسانه عامل قدرت در جهان است/ رسانه‌های انقلابی در خط مقدم مبارزه با توطئه‌های فرهنگی دشمنان قرار دارند

 

به گزارش بسیج رسانه، حجت الاسلام والمسلمین خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جمع  اساتید سراسر کشور سازمان بسیج رسانه برگزار شد، گفت: رسانه‌های انقلابی در خط مقدم مبارزه با توطئه‌های فرهنگی دشمنان قرار دارند و باید واقعیت‌های جامعه و مشکلات را برای مردم بیان کنند.

 

وی تصریح کرد: رسانه‌های انقلابی باید تلاش کنند که واقعیت‌ها را به مردم بگویند و امید داریم فعالیت رسانه‌های انقلابی در مسیر ارزش‌های انقلاب و ولایت، انسجام بیشتری پیدا کند.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  در  ادامه اذعان داشت : زمان‌شناسی، رصد دقیق مسائل، ارائه تحلیل‌های جامع و همچنین استفاده از ابزارهای نوین در حوزه اطلاع رسانی بیش از پیش برای رشد، بالندگی و پویایی و غنای فکری و ارزشی رسانه های انقلاب اسلامی بسیارحائز اهمیت است.

 

حجت الاسلام خاموشی تصریح کرد: بی شک در موقعیت حساس کنونی که بنا به فرموده رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی، جوانان و مردم ایران باید برای "فتح خرمشهرها" همت جهادی داشته باشند، همراهی و مطالبه‌گری رسانه ها در تحقق فرمایشات ولی امر مسلمین جهان از اهمیت بالایی برخوردار است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.2590 sec