شناسه خبر: 7776 منتشر شده در مورخ: 1396/5/10 ساعت: 16:54 گروه: بوشهر  
مسوول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر خبر داد

رئیس سابق صدا و سیما، سخنران روز خبرنگار در بوشهر

مسوول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر و دبیر ستاد بزرگداشت روز خبرنگار در استان بوشهر گفت: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور سید عزت الله ضرغامى رئیس سابق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

رئیس سابق صدا و سیما، سخنران روز خبرنگار در بوشهر

به گزارش بسیج رسانه عبدالله نجفی ظهر امروز در حاشیه نشست ستاد بزرگداشت روز خبرنگار اظهار داشت: رسانه‌ها با پوشش و انعکاس مطلوب فعالیت‌های دولت‌ها و نهادی انقلابی نقش اساسی در معرفی خدمات نظام به مردم دارند و به عنوان حلقه واسط مشکلات و مطالبات مردم را به گوش مسوولان می ‌رسانند.

 
وی افزود: تجلیل از کارکرد مثبت رسانه‌ها در روز خبرنگار اگر چه نمی تواند خستگی یک سال فعالیت و تلاش را از تن آنها بیرون کند اما فرصتی است تا با یک گردهمایی بصیریتی زمینه قدردانی از آنها به عمل آید.
 
مسوول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر تصریح کرد: از زمان تاسیس سازمان بسیج رسانه، با دعوت از خبرنگاران و فعالان بسیجی عرصه رسانه، شرایطی فراهم می شود که با حضور شخصیت‌های برجسته خبری کشوری و استانی روز خبرنگار گرامی داشته شود.
 
نجفی ادامه داد: این نوع رویکرد سبب شده که فعالان عرصه خبر در استان بوشهر مشتاقانه شاهد برگزارى مراسمی متفاوت به مناسبت روز خبرنگار در استان باشند که هر ساله توسط سازمان بسیج رسانه استان بوشهر انجام می‌شود.
 
وی عنوان کرد:  در روز خبرنگار که همزمان با سال‌روز شهادت شهید صارمی اولین خبرنگار شهید کشور مراسمی تحت این عنوان در سراسر کشور برگزار می‌شود، در استان بوشهر نیز با عطر افشانی قبور مطهر شهدا توسط خبرنگاران بسیجی ویژه‌برنامه‌های این روز آغاز می‌شود.
 
دبیر ستاد بزرگداشت روز خبرنگار در استان بوشهر یادآور شد: تجلیل از خانواده‌هاى شهدا و ایثارگر رسانه، دیدار با پیشکسوتان و نخبگان عرصه خبر، ملاقات با  اصحاب رسانه در دفاتر رسانه، آغاز دوره‌هاى آموزشى خبرنگاری و آغاز نام‌نویسى اردوى راهیان نور شمال غرب کشور بخشى از برنامه‌های بزرگداشت روز خبرنگار در استان بوشهر است.
 
وی ادامه داد: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور سید عزت الله ضرغامى رئیس سابق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر 17 مرداد روز خبرنگار در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌شود.
 
نجفی بیان کرد: در برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در سال جاری سپاه امام صادق(ع)، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، صدا و سیمای مرکز بوشهر، اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر، سرپرستی بیمه کوثر، سازمان بسیج رسانه استان بوشهر و سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر مشارکت دارند. 
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7502 sec