شناسه خبر: 7707 منتشر شده در مورخ: 1396/5/2 ساعت: 15:55 گروه: استان ها  

رسانه های غربی در فکر توطئه برای نظام جمهوری اسلامی هستند

مسؤولان استان با اشاعه امر به معروف و نهی از منکر ناهنجاری‌های جامعه را به هنجار تبدیل کنند.

رسانه های غربی در فکر توطئه برای نظام جمهوری اسلامی هستند

به گزارش بسیج رسانه کمالی در نشست با اعضای شورای  بسیج رسانه استان زنجان  که بعد ازصبح  امروز  برگزار شد ضمن قبولی طاعات و عبادات بندگان در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: دشمنان نظام درصدد هستند با تبلیغ رسانه‌ای و انتشار اخبار کذب در جامعه اذهان عمومی را تشویش کنند.

وی با بیان اینکه برنامه های ابلاغی امسال در کانون بسیج شهرستان با کیفیت بسیار خوب و تعامل با نهادهای رسانه ای در شهرستان برگراز میگردد و از برنامه زمان بندی نیز جلو هسیتم  تاکید کرد یکی از برنامه های شاخص جشنواره ابوذر می باشد که اختتامیه آن نیز در مرداد ماه سال جاری برگزار میگردد.
 
مسؤول کانون شهرستان زنجان عنوان کرد: اصحاب رسانه باید با بصیرت‌افزایی در آگاهی و اطلاع‌رسانی به مردم جامعه گام‌های مؤثری بردارند چراکه نشر هرگونه اخبار کذب می‌تواند مردم را به ناهنجاری سوق دهد.
 
وی خاطرنشان کرد: مسؤولان استان قزوین برای فعالیت‌های فرهنگی باید بیش از پیش تلاش کنند و با اشاعه امر به معروف و نهی از منکر ناهنجاری‌های جامعه را به هنجار تبدیل کنند.
 
کمالی ادامه داد: رسانه‌های غربی در راستای شبهه‌پراکنی و با نشر اخبار کذب درصدد هستند قوانین و چارچوب نظام جمهوری اسلامی را برهم زنند که می‌طلبد جوانان و نوجوانان به عواقب و اعمال مجرمانه خویش آگاه بوده و از ایجاد هر نوع ناهنجاری در جامعه پرهیز کنند.
 
مسئول بسیج رسانه شهرستان  با بیان اینکه یکی از مهمترین امری که امام حسین(ع) برای آن قیام کردند،‌ امر به معروف و نهی از منکر بود،‌ تصریح کرد: فریضه امربه معروف ونهی ازمنکر راه راستین مطبوعات و رسانه ها باید باشد.
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0423 sec