شناسه خبر: 7703 منتشر شده در مورخ: 1396/5/2 ساعت: 15:08 گروه: استان ها  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر تمدید نمی‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه تاکنون 300 اثر به جشنواره ابوذر ارسال شده است، گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر تمدید نمی‌شود.

مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر تمدید نمی‌شود

به گزارش بسیج رسانه عبدالله جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران  اظهار کرد: امسال سومین جشنواره ابوذر استان زنجان همزمان با روز خبرنگار برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه (اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، امر به معروف و نهی از منکر، سبک زندگی و اصول شهروندی، امنیت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی، فرهنگ و هنر، اقتدار ملی و فرصت‌های پیش‌رو، بصیرت و روشنگری و موضوع آزاد) از محورهای جشنواره ابوذر است، گفت: همچنین در این جشنواره از رسانه‎‌های مروج امر به معروف نیز تقدیر می‌‍شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره تقدیر از رسانه‌های برتر و همچنین ارتقای سطح کیفی آثار تولیدی خبرنگاران است، گفت: توجه بیشتر به موضوعات اجتماعی و همچنین ارتقای سطح تاثیرگذاری رسانه‌ها از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

جعفری با اشاره به اینکه به بصیرت و روشنگری یکی از محورهای مهم جشنواره است، افزود: همچنین علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره در موضوع آزاد نیز می‌توانند در یکی موضوعات کمتر پرداخته شده آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 300 اثر به جشنواره ابوذر ارسال شده است، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به پست الکترونیکی zanjanfestival3@chmail.ir و یا در پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس http://zanjanfestival.ir/ بارگذاری کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه امکان تحویل حضوری آثار در جشنواره نیز وجود دارد، تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌‎توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در زنجان-سه راه امجدیه کانون فرهنگی امام علی(ع) طبقه دوم تحویل دهند.

جعفری با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر تا 10 مردادماه است، تصریح کرد: فعالان رسانه‌ای استان از هم‌اکنون ارسال آثار خود را آغاز کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان تصریح کرد: مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر و تقدیر از نفرات برتر در روز خبرنگار برگزار می‌شود.

انتهای پیام/73005/ق

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0324 sec