شناسه خبر: 7601 منتشر شده در مورخ: 1396/4/26 ساعت: 00:56 گروه: استان ها  
با حضور قائم مقام جشنواره؛

سومین نشست کمیته اجرایی جشنواره ملی مطبوعات در بسیج رسانه گیلان برگزار شد

سومین نشست کمیته اجرایی جشنواره ملی مطبوعات در سازمان بسیج رسانه استان گیلان برگزار شد

سومین نشست کمیته اجرایی جشنواره ملی مطبوعات در بسیج رسانه گیلان برگزار شد

به گزارش بسیج رسانه استان گیلان، سومین نشست کمیته اجرایی جشنواره ملی مطبوعات با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی در گیلان و با حضور محسن جعفری رئیس سازمان بسیج رسانه این استان و قائم مقام دبیرخانه جشنواره مذکور برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با عنوان «مبارزه با مفساد اقتصادی» در گیلان خبر داد و گفت:این جشنواره دیماه سال جاری به میزبانی استان گیلان برگزار می شود.

محسن جعفری، از برگزاری جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با عنوان «مبارزه با مفساد اقتصادی» در گیلان خبر داد و گفت:این جشنواره دیماه سال جاری به میزبانی استان گیلان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی همواره از جمله تأکیدات و مطالبات اصلی و مهم رهبر انقلاب اسلامی بوده است، افزود:در سال‌های اخیر و پس از صدور فرمان هشت ماده‌ای خطاب به سران قوا این مطالبه به صورت جدی‌تری مطرح شده است .

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان اشاعه و ترویج آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی در مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی از طریق رسانه های مجازی و مکتوب، گسترش فعالیت های مطالبه‌گرانه رسانه‌ای در حوزه سلامت اقتصادی و تقدیر از فعالان حوزه اقتصادی (اقتصاد مقاومتی) رسانه های مجازی و مکتوب را از اهداف برگزاری این جشنواره ملی عنوان کرد.

جعفری چگونگی پیگیری منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، فرمان هشت ماده‌‌ای امام خامنه‌ای به سران قوا درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی، نقش مسئولان در مبارزه با فساد اقتصادی، بانکداری اسلامی حامی اقتصاد مقاومتی، مطالبه مردمی در مبارزه با پولشویی و فساد اقتصادی، ضرورت مبارزه با ویژه‌خواری و فساد اقتصادی برای تحقق اقتصاد مقاومتی و   نقش قانون‌گذاران در مبارزه با فساد اقتصادی را از محورهای جشنواره دانست.

وی با بیان اینکه جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی"مبارزه با مفساد اقتصادی" در دو بخش مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی برگزار می شود، افزود:در بخش مطبوعات، شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در بخش‌های سرمقاله، خبر، گزارش، یاداشت، عکس، مصاحبه و تیتر به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند .

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان، خاطرنشان کرد:در بخش خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در بخش های خبر، مصاحبه، گزارش، یاداشت، عکس و خبر به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند .

وی گفت:داوری آثار در هر بخش با انتخاب و  نظارت سازمان بسیج رسانه کشور و دبیرخانه جشنواره انجام می‌شود .

جعفری با بیان اینکه هر خبرنگار می تواند در هر بخش 3 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند، گفت: عکاسان خبری در بخش عکس می توانند حداکثر ۵ اثر خود را به دبیرخانه ارسال نمایند .

وی ادامه داد:این جشنواره توسط سازمان بسیج رسانه و به همت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی گیلان، دادگستری کل گیلان، منطقه آزاد انزلی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه پیام نور رشت و شهرداری رشت برگزار می شود.

جعفری در پایان گفت:علاقمندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه به آدرس گیلان- رشت، ابتدای شهرک امام خمینی(ره)- (حمیدیان)، جنب سپاه قدس گیلان، ساختمان اقشار و متخصصین، طبقه سوم، سازمان بسیج رسانه استان گیلان و یا از طریق پست الکترونیکی   basij.resane.gilan@chmail.ir ارسال نمایند.

انتهای پیام/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0762 sec