شناسه خبر: 7548 منتشر شده در مورخ: 1396/4/22 ساعت: 09:59 گروه: خوزستان  
همسر شهید کجباف در همایش بسیج رسانه:

هدف دشمن کمرنگ کردن روحیه ایثار و شهادت در جامعه است

همسر شهید مدافع حرم سردار هادی کجباف گفت: دشمنان می‌خواهند که مسئله ایثار و جهاد به تاریخ و فراموشی سپرده شود و تحمیل سند ۲۰۳۰ نیز در همین راستا صورت گرفت.

هدف دشمن کمرنگ کردن روحیه ایثار و شهادت در جامعه است

به گزارش بسیج رسانه خوزستان، بانو شاهزاده احمدی زاده در همایش واحد خواهران بسیج رسانه استان خوزستان خطاب به اصحاب رسانه اظهار کرد: شهدا با خون و عملکرد خود واژه ها را به صورت عینی به رشته تحریر درآوردند، رسانه ها چگونه می توانند این حالات را به گونه ای ترسیم کنند که برای جهانیان قابل فهم باشد.

 

وی با اشاره به اینکه شهدا زندگان خاموشند و در نزد خدا روزی می خورند افزود: شهدا شاهد و ناظر اعمال ما هستند، چرا که شهدا کار حسینی کردند و ما باید کار زینبی کنیم، آیا ما اینچنین هستیم؟

 

همسر شهید کجباف تاکید کرد: وظیفه آحاد ملت است که پیام شهدا را درک و به دیگران برسانند و این مسئولیتی است که بر دوش همه ملت و در راس آن اصحاب رسانه قرار دارد زیرا هنر، حرفه و توانی خدا به انها داده که می توانند مسایل جامعه را به خوبی درک کنند.

 

خانم احمدی زاده بیان کرد: شهدای هر سرزمینی از مفاخر و باعث کرامت و شرافت آن ملت محسوب می شوند.

 

وی در ادامه گفت: با ریخته شدن خون هر شهید روح جدید و تحولی در جامعه به وجود می‌آید که از بروز یأس و بی تفاوتی جلوگیری می‌شود؛ این تحول در جامعه مردم را بیدار می‌کند و از قطره قطره خون شهید هزاران نفر برمی خیزد.

 

حاجیه خانم احمدی زاده با بیان اینکه دشمنان درصدد هستند که یاد شهدا را در جامعه کمرنگ کنند، عنوان کرد: آنها می‌خواهند که مسئله ایثار و جهاد به تاریخ و فراموشی سپرده شود  و تحمیل سند ۲۰۳۰ نیز در همین جهت بود.

 

همسر شهید مدافع حرم هادی کجباف تصریح کرد: خبرنگاران دقت کنند که حقایق را به‌خوبی تشخیص دهند و به آنچه سبب بیداری و هدایت مردم می‌شود بپردازند.

 

بانو احمدی زاده تاکید کرد: خبرنگارانی در خدمت خبرگزاری های جهانی هستند که پول میگیرند و اخبار را تحریف میکنند و درد مردم این زمانه این است که اخبار صحیح و حقایق به انها نمی رسد.

 

وی  با بیان اینکه "با امضای سند 2030 می‌پذیریم که پس از آن بر کار ما نظارت کنند"، تصریح کرد: حیف است که پس از 8 سال جنگ و دفاع مقدس و نیز سال‌ها تلاش، سختی و رنج برای کسب استقلال چنین ارزان استقلالمان را از دست بدهیم.

 

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه برخی می‌گویند شهید برای پول به جنگ رفت، گفت: چه‌ کسی حاضر است به‌ازای گرفتن مقدار زیادی پول حتی یک بند از انگشتش را قطع کنند هیچ کس حاضر نیست که به‌ازای مزد عزیزش را از دست بدهد.

 

بانو احمدی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به زمان ورود پیکر شهید کجباف به وطن اشاره کرد و گفت: پیکرشهید کجباف پس از ۵۳ روز از دست دشمن رها شد. وی باوجود آنکه سردار بود اما هیچگاه اجازه استفاده از این لقب را به کسی نمی داد اما پس از شهادت تروریست های داعش سر ایشان را به دار آویختند و به واقع سردار شد.

 

وی ادامه داد: مردم و بزرگان شوشتر به واسطه لطفی که به این شهید داشتند درخواست دفن وی در این شهرستان را داشتند اگرچه این امر به علت دوری مسیر برای ما بسیار سخت بود اما در نهایت برای دفن پیکر شهید بزرگوار در امام زاده عبدالله این شهر به توافق رسیدیم.

 

همسر شهید کجباف یادآور شد: از آنجایی که این آستان مقدس جزء آثار ثبت شده میراث فرهنگی بود قرار شد از طریق میراث اجازه دفن پیکراین شهید صادر شود؛ و بسیاری از این پیگیری ها و تماس ها در منزل ما صورت گرفت، علی رغم تأیید رؤسای میراث فرهنگی شهرستان شوشتر، خوزستان و کشور، نماینده یونسکو در کشور ایران با این کار مخالفت کرد.

 

وی تاکید کرد: مخالفت با شهیدی که ۸ سال از بهترین سالهای جوانی خود را در جنگ سپری کرد و خدمت به اسلام و انقلاب کرد و بعد از ان نیز در میادین بین المللی به دفاع پرداخت.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0425 sec