شناسه خبر: 7533 منتشر شده در مورخ: 1396/4/21 ساعت: 16:08 گروه: کرمانشاه  
فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه:

حجاب سلاح برنده مسلمانان است/بسیجیان سفیران فرهنگی حجاب و عفاف هستند

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه از حجاب به عنوان سلاح محکم و برنده در دست مسلمانان یاد کرد و گفت: همه بسیجیان به عنوان سفیران فرهنگی، مقوله با ارزش حجاب و عفاف را به همگان معرفی کنند.

حجاب سلاح برنده مسلمانان است/بسیجیان سفیران  فرهنگی حجاب و عفاف هستند

به گزارش  بسیج رسانه کرمانشاه، سرهنگ کریمی در گردهمایی بزرگ حجاب و عفاف که با موضوع "صیانت از حریم خانواده" در استادیوم آزادی کرمانشاه برگزار شد گفت: دشمن سالهاست آرزوی از بین بردن محکم ترین سلاح مسلمانان که همان حجاب و عفاف است را در سر می پروارند.

وی افزد: از همین رو با استفاده از تهاجم فرهنگی، ترویج ابتذال و به ویژه تاختن به چادر بانوان می خواهند محکم ترین سلاح مسلمانان را خلع کند.

سرهنگ کریمی در خصوص هراس دشمنان از حجاب و عفاف مسلمانان به تاریخ اشاره ای کرد و افزود: تاریخ مملو از این مبارزه هاست چنانچه در سال 1314 با حکومت رضا خان، تغییر سبک زندگی در کشورهای اسلامی از سوی استکبار جهانی نیز آغاز شد.

وی با تاکید براینکه همواره ملت ایران اسلامی به همراه علما و روحانیت در برابر این تهاجمات ایستادگی کرده است افزود: همه دستگاه های فرهنگی باید در برابر این تهاجمات مقاومت کنند تا حجاب برتر و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی به خوبی معرفی شود.

این گردهمایی به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0823 sec