شناسه خبر: 7500 منتشر شده در مورخ: 1396/4/20 ساعت: 14:26 گروه: خوزستان  
معاون اجرایی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان:

قلم خبرنگار ولایی برای دفاع از دین و دستاوردهای شهدا می چرخد

معاون اجرایی سپاه حضرت ولی عصر(عج) در تعریف خبرنگار ولایی گفت: وقتی قلم خبرنگاری برای حراست از دین، حسین زمان و دستاوردهای شهدا به حرکت در بیاید.

قلم خبرنگار ولایی برای دفاع از دین و دستاوردهای شهدا می چرخد

به گزارش بسیج رسانه خوزستان، سرهنگ عبدالرضا حاجتی در همایش بسیج رسانه استان خوزستان بر نقش بی بدیل خبرنگاران ولایی تاکید کرد و اظهار داشت: شاید بپرسند خبرنگار ولایی تعریفش چیست، وقتی قلم خبرنگاری برای حراست از دین، حسین زمان و دستاوردهای شهدا به حرکت در می آید و لنزهای شیشه ای دوربین های شما باعث میشود دیدگاه خیلی ها نسبت به انقلاب تغییر کند اجر این کار کمتر از جهاد  نیست.

 

وی افزود: امروز با غول ابرقدرتی که رسانه ها در اختیارش است و از هالیوود تا والت دیزنی و شرکتهای وابسته به ان با رنگ و لعاب زیبایی مفاهیم مورد نظر خود را ترویج میکند روبه رو هستیم.

 

حاجتی با اشاره به ارائه پیشنهادات تطمیعی از سوی برخی به خبرنگاران گفت: بعضی ها سعی دارند ارزش و قیمت خبرنگاران را پایین بیاورند و اخبار را از مسیر صحیح خارج کنند.

 

معاون اجرایی سپاه خوزستان با اشاره به شهدای مدافع حرم بیان کرد: اینها چه افرادی هستند که با آن همه امتیاز و اعتبار رفتند و خود را برای آرامش مردمشان خرج کردند. رسانه می تواند با چرخش قلم خود اتفاقاتی که در دنیا رقم میخورد را به بهترین و زیباترین شکل پوشش دهد به صورتی که دشمن حساب کار دستش بیاید.

 

حاجتی تاکید کرد: دشمن در چراگاه بی هویتی در شبکه های ماهواره ای و مجازی خود در حال یکه تازی است.

 

وی با بیان اینکه باید حواسمان به تاریخ و گذشته باشد تا به عقب نرویم اظهارکرد: وقتی از واقعه عاشورا یاد می کنیم باید حواسمان باشد که حسین زمان ما کیست و چه کسی نقش خوارج را بازی میکند، اهالی رسانه جزو خواصند زیرا اهل تجزیه و تحلیل هستند.

 

معاون اجرایی سپاه حضرت ولی عصر (عج)خوزستان در ادامه بیان داشت: عربستان میلیاردها دلار در آفریقا هزینه می‌کند ولی در آن سو شیخ زکزاکی با قدرت منطق شیعه 20 میلیون زن و مرد را به مذهب شیعه هدایت می‌کند که آماده رزم هستند.

 

حاجتی با بیان اینکه ساده از کنار اینها و همچنین سوریه نگذرید، گفت: سوریه ای که ادیان مختلف زیر سایه ولایت در حال جنگ هستند و عراقی که ۷۵ درصد آن شیعه است. امروز ایران با موشک‌هایش تا دیرالزور را می‌زند و این برای همه منطقه و جهان پیام دارد.

 

این کارشناس فرهنگی گفت: ببینید در کشورهای اروپایی با صدای یک تیر همه فرار می‌کنند ولی در تهران در حادثه تروریستی مردم ایستاده بودند و نگاه می‌کردند. مردم ما واحد مبارزه با داعش را دهه ۶۰ پاس کردند.

 

وی پیرامون حمله موشکی سپاه بیان کرد: هر که گرد و خاک کند ما مجبوریم جوابش را بدهیم. کشوری که مرکز و چها راه دنیا و چشم طمع به آن زیاد است این موشک‌ها را برای امنیتش استفاده می کند. تا هر کسی وارد حریمش نشود.

 

وی تصریح کرد: "وهابی ها هم زیاد با ما کل کل نکنند". اگر دستور کار دشمنان ناامنی در ایران باشد شک نکنید ما نیز معادلات منطقه ای را بر روی میز خودمان، روی زمین و زیر زمین فعال می‌کنیم.

 

‌حاجتی با اشاره اینکه عربستان ایران را تهدید به جنگ کرد، بیان کرد: طبق فرمایش فرمانده سپاه به جز مکه و مدینه هیچ جای سالمی را در عربستان نخواهیم گذاشت چرا که گستاخی می‌کنند. ما خود را برای امنیت مردممان مقابل گلوله میگذاریم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که برخی پاسخ موشکی ایران به داعش را تهدیدی برای کشور می دانند گفت: احساس می‌کنند که ما نظامی‌ها جنگ طلبیم ولی اینگونه نیست ما می‌گوییم کشوری که منابع و دارایی زیاد دارد امنیت را باید در آن بالا برد.

 

معاون اجرایی سپاه ‌خوزستان بیان کرد: اگر شهدا، بسیج، سپاه و اصحاب رسانه نبودند اکنون ایران را قطعه قطعه کرده بودند از افغانستان بدتر. اینان به دنبال مذهب و ارزش های شما هستند.

 

وی با بیان اینکه درود بر همه اقوام خوزستان که یکدست هستند، گفت: خوزستان سرزمین ولایت است و همین خوزستان برای اینکه ناوهای عربستان را در خلیج فارس دفن کند، کافی است.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1157 sec