شناسه خبر: 7498 منتشر شده در مورخ: 1396/4/20 ساعت: 14:06 گروه: استان ها  
مسئول سازمان بسیج رسانه استان همدان:

اجرای دقیق حلقه های صالحین موجب برکات زیادی در جامعه می شود

مسئوول سازمان بسیج رسانه استان همدان در بازدید از دفتر بسیج خبرگزاری فارس گفت : تبیین و اجرای دقیق حلقه های صالحین منشا برکات زیادی در جامعه می شود.

اجرای دقیق حلقه های صالحین موجب  برکات زیادی در جامعه می شود

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه همدان ، عباس محرمی با حضور در دفتر خبرگزاری فارس همدان ، با مسئول خبرگزاری و مسئول دفتر بسیج  این رسانه ، دیدار و گفتگو کردند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت های این خبرگزاری در سطح استان  وکشور گفت:این رسانه با تکیه بر مدیریت جهادی و انقلابی توانسته به یکی از رسانه های مورد وثوق مردم تبدیل شود و به جایگاه برتر خود دست یابد.

محرمی، شجره طیبه صالحین را یکی از برکات نظام دانست و تصریح کرد : اگر صالحین به معنای واقعی در بین اقشار مختلف بسیج تبین و اجرا شود ، منشا خیرات و برکات زیادی خواهد بود.

در ادامه علی فردوسی پور مسئول دفتر بسیج خبر گزاری فارس نیز به تشریح برنامه های بسیج در این رسانه پرداخت و گفت : با توجه به مدت زمان کوتاهی که دفتر بسیج را در این رسانه راه اندازی کرده ایم توانسته ایم جذب و سازماندهی خوبی داشته باشیم.

وی اظهار داشت :   خبر نگاران استقبال خوبی را از برنامه بسیج داشته اند و امیدواریم  با کیفیت بخشی بیشتر در برنامه ها شاهد پیشرفت های خوبی در این زمینه باشیم.

انتهای پیام/

 

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0858 sec