شناسه خبر: 7494 منتشر شده در مورخ: 1396/4/20 ساعت: 12:27 گروه: همدان  
یکی از مبلغین حوزه علمیه الزهرا(س) همدان تاکید کرد:

تاثیر حیای درونی در نحوه پوشش افراد

یکی از مبلغین حوزه علمیه الزهرا(س) همدان برتاثیر وجود حیای درونی و عفاف در نحوه پوشش افراد تاکید کرد.

تاثیر حیای درونی در نحوه پوشش افراد

به گزارش بسیج رسانه   مریم پلمه با حضور در حلقه صالحین  خواهران بسیج رسانه همدان  که به مناسبت هفته حجاب و عفاف  درمحل  پارک بانوان این شهر تشکیل شده بود به بیان ضرورت وجود حیا و عفاف در دختران و پسران پرداخت.

وی برقراری رابطه دوستانه و خواهرانه با دختران و زنان بدحجاب را راهکاری برای امر به معروف این گروه بیان کرد و اظهار داشت: با نزدیک شدن به این افراد می توان به راحتی آنان را ارشاد کرد.

پلمه افزود: خبرنگاران بسیجی و متعهد ظرفیت بسیار خوبی برای اشاعه حجاب و عفاف دارند. چرا که با حضور خود در جلسات. در متن جامعه و این که با مردم هستند ، می توانند تاثیر بسیاری بر مخاطبین رسانه خود داشته باشند.

در ادامه  ، اعضای گروه به بحث و تبادل نظر در خصوص حجاب زنان و دختران همدان پرداختند و این که این امر به حضور جدی و مطالبه رسانه ای از مسئولان و اطلاع رسانی و تهیه محتواهای قوی از سوی رسانه ها نیاز دارد.

همچنین در این جلسه به معرفی شهیده "مرجان نازقلچی" به عنوان شهید شاخص سال 96 پرداخته شد. این که این بانوی اهل تسنن ، با حجاب و عفاف خود چه مطالعه ها و کتاب هایی در بحث اسلام داشتند و این که به نیابت از رهبر معظم انقلاب ، حج انجام دادند.

لازم به ذکر است ، در این جلسه مقرر شد ، خواهران بسیجی خبرنگار به مطالعه کتابهای شهید مطهری پرداخته و با زمان بندی مناسب به تولید و تهیه محتوایی ، بر اساس این کتب پرداخته و در فضای رسانه ای استان منتشر نمایند.

 

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0774 sec