شناسه خبر: 7487 منتشر شده در مورخ: 1396/4/19 ساعت: 11:09 گروه: خوزستان  
حجت الاسلام علی نژاد مطرح کرد:

ضرورت جهاد رسانه‌ای برای مقابله با تهاجم فرهنگی

استادیار بسیج رسانه خوزستان در حاشیه نهمین اجلاس رادیو تلویزیون های اسلامی گفت: هنگام هجوم دشمن وظایف مضاعف می‌شود و جهاد رسانه‌ای تکلیف شرعی پیدا می‌کند ما باید در جبهه رسانه وارد شویم و با داشتن رسانه انقلابی به جنگ رسانه‌های غربی برویم و حقیقت اسلام را انتشار دهیم.

ضرورت جهاد رسانه‌ای برای مقابله با تهاجم فرهنگی

به گزارش بسیج رسانه خوزستان، حجت الاسلام پیمان علی نژاد استادیار بسیج رسانه خوزستان و مدیر شبکه جهانی الاهواز اظهار داشت: خداروشکر که توفیق پیدا کردیم زیر سایه امام رضا(ع) در اجلاس رادیو و تلویزیون‌های اسلامی حضور پیدا کنیم، دنیای امروز دنیای رسانه است برخی‌ها رسانه های سنتی و قدیمی هستند مانند روزنامه، رادیو و تلویزیون و برخی از رسانه ها ماندد فضای مجازی جدید هستند باید بدانیم رسانه افکار عمومی را جهت و دنیا را به هم پیوند می‌دهند و بر تصمیم گیری‌های سیاسی و قضاوت‌های فردی و اجتماعی تاثیرگذار است.

 

وی افزود: دشمن برای رسانه سرمایه گذاری عمیق کرده، یک امپراتوری رسانه‌ای برای رسیدن به اهداف غلط خود به وجود آورده و تا حد توان خود سعی می کنند از رسانه برای رسیدن به اهداف خود سوء استفاده کند.

 

حجت الاسلام علی نژاد با بیان اینکه وظیفه ما در رسانه این است که مذهب نورانی اهل بیت(ع) را تبلیغ کنیم، تصریح کرد: ما باید از رسانه کمال استفاده را ببریم و هنگام هجوم دشمن وظایف مضاعف می‌شود و جهاد رسانه‌ای تکلیف شرعی پیدا می‌کند ما باید در جبهه رسانه وارد شویم و با داشتن رسانه انقلابی به جنگ رسانه‌های غربی برویم و حقیقت اسلام را انتشار دهیم.

 

مدیر شبکه جهانی الاهواز با اشاره به برگزاری اینگونه اجتماعات اظهار کرد: اینگونه اجتماعات و تشکیلات بسیار لازم است شرکت کنندگان در این اجتماعات علاوه بر اینکه از برنامه‌ریزی‌های صحیح استفاده می‌کنند از سخنرانی‌های افراد باتجربه نیز بهره می‌برند.

 

حجت الاسلام علی نژاد اذعان کرد: ما در یک جهاد رسانه ای به سر می بریم ما در خط مقدم این مبارزه و در یک جنگ تمام عیار با رسانه های غربی هستیم.

 

مدیر شبکه جهانی الاهواز در خصوص ظرفیت های آستان قدس بیان کرد: آستان قدس می تواند عرصه ای فراهم کند که خادمین افتخاری رسانه ای به وجود آید تا بتواند با افکار عمومی و رسانه های دنیا ارتباط برقرار کند، این ظرفیت در آستان قدس وجود دارد.

 

وی در خصوص شبکه جهانی الاهواز گفت: شبکه ماهواره‌ای الاهواز چهار سال است که شروع به کار کرده و در فضای ماهواره و مجازی در حوزه‌های مختلف برای مخاطبان خود به زبان عربی برنامه پخش می‌کند.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0961 sec