شناسه خبر: 7485 منتشر شده در مورخ: 1396/4/19 ساعت: 08:43 گروه: استان ها  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

ارتقای سطح آگاهی و دانش خبرنگاران از اولویت‌های بسیج رسانه است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه ارتقای سطح آگاهی و دانش خبرنگاران از اولویت‌های بسیج رسانه است، گفت: در همین راستا دوره خبرنگاری ویژه اصحاب رسانه برای سومین سال در استان برگزار می‌شود.

ارتقای سطح آگاهی و دانش خبرنگاران از اولویت‌های بسیج رسانه است

به گزارش بسیج رسانه عبدالله جعفری در جلسه شورای بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد توجه توسط بسیج رسانه استان ارتقای سطح آگاهی خبرنگاران و اصحاب رسانه است، اظهار کرد: در همین راستا اواخر هفته جاری کلاس خبرنگاری در استان برگزار می‌شود.

وی به ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی برای اصحاب رسانه استان اشاره کرد و گفت: تلاش شده است تا دوره‌های متنوعی برای خبرنگاران برگزار شود.

جعفری با بیان اینکه طرح ولایت رسانه نیز امسال با رویکرد آموزش مربیگری برگزار می‌شود، تصریح کرد: این دوره با نیازسنجی خبرنگاران و با ارائه مباحث آموزشی مختلف برگزار می‌شود.

وی همچنین از اجرای طرح بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی با حضور خبرنگاران طی ماه‌های قبل خبر داد و گفت: این طرح امسال نیز اجرایی می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه بسیج رسانه استان زنجان علاوه بر ارائه خدمات آموزشی به دنبال ارائه خدمات رفاهی نیز به اصحاب رسانه است، تصریح کرد: در این زمینه از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی نیز استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های مهمی که در ادامه سال اجرایی خواهد شد، جشنواره ابوذر است، اضافه کرد: امسال سومین جشنواره ابوذر استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به استقبال به عمل آمده از برگزاری جشنواره ابوذر بیان کرد: قرار است، اختتامیه این جشنواره در روز خبرنگار برگزار شود.

وی با مطلوب ارزیابی کردن روند ارسال آثار به جشنواره ابوذر بیان کرد: خبرنگاران استان می توانند تا 10 مرداد ماه سال جاری نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

جعفری با اشاره به برنامه‌ریزی‌های سازمان بسیج رسانه استان برای برگزاری این جشنواره به مناسبت روز خبرنگار افزود: تلاش شده است این جشنواره با حضور سخنرانان مطرح کشوری برگزار شود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0513 sec