شناسه خبر: 7484 منتشر شده در مورخ: 1396/4/19 ساعت: 08:41 گروه: استان ها  
رئیس شورای قشر بسیج رسانه استان زنجان :

بحث رفاهی خبرنگاران در بسیج رسانه مورد توجه قرار می‌گیرد

رئیس شورای قشر بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی برای ارتقای سطح آگاهی خبرنگاران گفت: بحث رفاهی خبرنگاران در بسیج رسانه مورد توجه قرار می‌گیرد.

بحث رفاهی خبرنگاران در بسیج رسانه مورد توجه قرار می‌گیرد

به گزارش بسیج رسانه  قنبر رسولی ظهر امروز در جلسه شورای بسیج رسانه استان زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که باید در بسیج رسانه استان زنجان قرار گیرد، توجه به موضوعات مربوط به خدمات رفاهی است.

وی با بیان اینکه اعطای وام و تسهیلات با سود کم درصد یکی از کمک‌هایی است که می‌تواند در حل مشکلات خبرنگاران مثمر ثمر باشد، افزود: همچنین شایسته است که از ظرفیت امکانات رفاهی دستگاه‌های اجرایی برای خبرنگاران استفاده کرد.

رئیس شورای قشر بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه یکی دیگر از موضوعاتی که باید مورد توجه قرار گیرد، بحث ارتقای سطح دانش و آگاهی خبرنگاران است، گفت: باید از روش‌های به روز در امر آموزش خبرنگاران و اصحاب رسانه استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از موضوعات مورد توجه در کلاس‌های خبرنگاری باید بحث آموزش حقوق خبرنگاران باشد، افزود: این امر کمک شایانی به حل مشکلات خبرنگاران در بحران‌ها می‌کند.

رسولی با بیان اینکه برخی مواقع خبرنگاران به دلیل عدم آشنایی با مسائل حقوقی دچار مشکل می‌شوند، ادامه داد: در این زمینه می‌شود با برگزاری کلاس‌های حقوقی خبرنگاران و اصحاب رسانه را با مسائل حقوقی آشنا کرد.

وی در ادامه با اشاره به تشکیل تیم‌های ورزشی در بخش بانوان و آقایان گفت: باید تلاش کنیم تا خبرنگاران خانم نیز در زمینه ورزش فعال شوند.

رئیس شورای قشر بسیج رسانه استان زنجان افزود: اصحاب رسانه از مظلوم‌ترین اقشار جامعه هستند که باید در راستای رفاه آنها تلاش کنیم.

در ادامه موضوعاتی درباره بهتر شدن وضعیت ارائه خدمات به اصحاب رسانه و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی به منظور ارتقای سطح کیفی آثار خبرنگاران مطرح شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0344 sec