شناسه خبر: 7448 منتشر شده در مورخ: 1396/4/13 ساعت: 12:33 گروه: خراسان رضوی  
تمجید از بسیج رسانه در حاشیه اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی/

فرمانده سپاه امام رضا(ع): رسانه‌های ولایی و انقلابی به‌خوبی توسط بسیج رسانه ساماندهی شدند

فرمانده سپاه امام رضا علیه‌السلام با اشاره به ساماندهی مطلوب رسانه‌های ولایی و انقلابی توسط بسیج رسانه گفت: حضور رسانه‌ای‌ها باید پررنگ‌تر و کاربردی‌تر شود.

فرمانده سپاه امام رضا(ع): رسانه‌های ولایی و انقلابی به‌خوبی توسط بسیج رسانه ساماندهی شدند

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، یعقوب‌علی نظری در حاشیه نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در مشهد با بیان اینکه رسالت اصلی رسانه‌ها حفظ تعادل و آرامش اجتماعی جوامع بشری است، عنوان کرد: رسانه‌های ما از شخصیتی ولایی و انقلابی برخوردار هستند و آن‌ها نیز به خوبی توسط بسیج رسانه ساماندهی شدند و حال، با توجه به نیاز انقلاب حضور رسانه‌ای‌ها باید پررنگ‌تر و کاربردی‌تر بشود.

وی افزود: رسانه‌ها باید با هم‌اندیشی و استفاده از تجربیات یکدیگر، نقاط ضعف و کاستی‌ها را شناسایی کنند و در جهت رفع آن‌ها گام بردارند و باید طرحی عملیاتی برای رسیدن به اهداف متعالی اسلامی داشته باشند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه رسانه موفق رسانه‌ای است که در مسیر ولایت گام بر می‌دارد، اضافه کرد: در مواردی هم که رسانه‌ای گامی اشتباه برداشته است، در جهت اصلاح آن تلاش کند و عمده دلیل خطاهای رسانه‌ای عدم آشنایی، بصیرت و شناخت لازم از موقعیت فعلی نظام و انقلاب بوده است و بر همین اساس خطاهای رسانه‌ای عموما غیرعمد است.

نظری تصریح کرد: یکی از رسالت‌های بسیج رسانه این است که بتواند در مسیر همسویی و همگامی بخش‌های مختلف رسانه‌ای در مسیر انقلاب، امام و رهبری گام بردارند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها در تنظیم افکار عمومی بسیار مؤثر و تاثیرگذار هستند، تأکید کرد: در شرایط التهاب جامعه، نمی‌توان رفتار و عملکرد خوبی را انتظار داشته باشیم و در این خصوص، رسالت اصلی رسانه‌ها حفظ تعادل و آرامش اجتماعی است و اگر این مهم باشد می‌توانیم حق را از باطل تشخیص داد.

 

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0420 sec