شناسه خبر: 7432 منتشر شده در مورخ: 1396/4/13 ساعت: 10:40 گروه: اخبار  
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

نقش موثر بسیج رسانه در عدم رواج شبکه های خارجی و داخلی غیر مسئول در جامعه

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: اصحاب رسانه ای که با نام بسیج رسانه به میدان آمده اند، اطلاع رسانی صحیح و شفاف سازی خوبی خواهند داشت و به دنبال این مهم به طور قطع شبکه های خارجی و داخلی غیر مسئول در میان مردم رواج نخواهند داشت.

نقش موثر بسیج رسانه در عدم رواج شبکه های خارجی و داخلی غیر مسئول در جامعه

به گزارش بسیج رسانه از استان البرز،علی خیلدار ظهر یکشنبه با حضور در سازمان بسیج رسانه استان البرز ضمن دیدار با مسئول و اعضای سازمان با بیان اینکه  این اولین برنامه دیدار بیرون از اداره ارشاد اسلامی از زمان تصدی مسئولیت از سازمان بسیج رسانه بوده اظهارداشت: در مجموعه فرهنگ و ارشاد دو حوزه داریم به نام مجموعه فرهنگ و هنر و مجموعه اصحاب رسانه که این رو را با اصطلاح پاره ی تن ارشاد نام می بریم و اداره ارشاد مسئولیت سنگینی را نسبت به این دو بر خود واجب می دارد.

وی با تاکید بر اینکه راضی نیستیم که به این دو مجموعه آسیبی برسد، عنوان کرد: نام رسانه نامی سنگین و پربار است و رسانه موجب تغییرات بزرگ در کشور ها می شود چرا که امروز حرف اول را در جهان رسانه ها می زنند و یکی از گروه های مرجع بزرگ مورد توجه مردم  رسانه ها هستند.

وی با اشاره به انتخابات آمریکا، گفت: یکی از کاندیدا ها با استفاده از رسانه ای قوی در سطح کشور توانست سرنوشت انتخابات را تغییر دهد و به نفع خود به اتمام برساند و اینجاست که باید گفت: از قدرت رسانه باید استفاده کرد و از تحلیل آن جلو گیری کرد.


وی خطاب به حاضرین در جلسه، خاطرنشان کرد: شما علاوه بر تعهد رسانه ای خود، تعهد دیگری به نام تعهد بسیج رسانه را بر خود واجب کرده اید و این نشان از هدف والای شما در صحت اطلاع رسانی است.

سرپرست اداره کل فرهنگ و  ارشاد اسلامی استان البرز ادامه داد: نام بسیج در بطن جان مردم نهادینه شده است و هرکجا که نامی از بسیج باشد، دفاع از ولایت و ارزش ها و در معنای کلی دفاع از مردم است.

وی با بیان اینکه بسیج ارزشمند و تعهد آور است، گفت: اصحاب رسانه ای که با نام بسیج رسانه به میدان آمده اند، اطلاع رسانی صحیح و شفاف سازی خوبی خواهند داشت و به دنبال این مهم به طور قطع شبکه های خارجی و داخلی غیر مسئول در میان مردم رواج نخواهند داشت.

وی بر اهمیت بسیج رسانه تاکید کرد و گفت: اگر کوچکترین خلا در رسانه وجود داشته باشد، شبکه رسانه از بین خواهد رفت و این نشان حساسیت کار بسیج رسانه است.

وی گفت: اگر شبکه های خبری و اصحاب رسانه با رعایت مسائل اخلاقی و حفظ ارزش های اسلام اهداف خود را تعیین و دنبال کنند، آسیب های فضای مجازی در جوانان و نوجوانان نیز کمتر می شود.

وی با تاکید بر اینکه مردم تشنه صداقت هستند، خاطر نشان کرد: اگر اعتماد مردم سلب شود جبران آن غیر ممکن خواهد بود

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0956 sec