شناسه خبر: 7325 منتشر شده در مورخ: 1396/3/29 ساعت: 00:32 گروه: اخبار  

بصیری: خبرنگاران شجاعت داشته باشند/ رسانه های انقلابی با حاشیه سازی های رسانه های ضد انقلابی مقابله کنند

مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: رسانه های ارزشی و انقلابی باید در مقابل حاشیه سازی های رسانه های ضد انقلاب هوشیار باشند و بتوانند به موقع جواب محکم و موثری به آنها بدهند.

بصیری: خبرنگاران شجاعت داشته باشند/ رسانه های انقلابی با حاشیه سازی های رسانه های ضد انقلابی مقابله کنند

به گزارش بسیج رسانه،"مسعود بصیری" مسئول سازمان بسیج رسانه کشور در مراسم ضیافت افطار سازمان بسج رسانه که با حضور جمعی از اصحاب رسانه در پاتوق خبر برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه ماه برکت خداوند رو به پایان است امیدوارم  بتوانیم از فرصت باقی مانده به خوبی استفاده نماییم.

مسئول سازمان بسیج رسانه افزود:  اصحاب رسانه علاوه بر فعالیت‌های تخصصی که در حوزه رسانه دارند، باید توجه خاصی نیز به سواد رسانه‌ای داشته باشند.

وی تصریح کرد: رسانه ها باید جریان ساز باشند و به رسالت اصلی خود که آگاه سازی است توجه ویژه ای داشته باشند، فرمان "آتش به اختیار" مقام معظم رهبری را برای مردم توضیح دهند و با گفتمان سازی مردم را در این رابطه آگاه سازند.

بصیری تاکید کرد: رسانه های ارزشی و انقلابی باید در مقابل حاشیه سازی های رسانه های ضد انقلاب هوشیار باشند و بتوانند به موقع جواب محکم و موثری به آنها بدهند.

مسئول سازمان بسیج رسانه اذعان داشت: یکی از وظایف خطیر رسانه ها این است که بیانات رهبر معظم انقلاب را تبیین و به درستی در جامعه منعکس کنند.

بصیری در پایان گفت: خبرنگاری که شجاعت و صداقت ندارد نمیتوانند حرف مردم را به گوش مسئولین برساند، خبرنگاران در حمایت از حقوق مردم نقش مهمی بر عهده دارند و باید به خوبی از پس این موضوع برآیند.

 

ذردذئد
ذردذدئ
رذددر
ذئدئ
تودئو
بربلرب
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1111 sec