شناسه خبر: 7321 منتشر شده در مورخ: 1396/3/26 ساعت: 16:32 گروه: خوزستان  
مسئول بسیج رسانه خوزستان در طرح ضیافت اندیشه:

دشمنی استکبار جهانی با نظام اسلامی بنیادی تر از آن است که با لبخند و امتیازدهی فراموش شود

مسئول بسیج رسانه خوزستان گفت: چنانچه لحظه ای از دشمن غافل شویم، دشمن ضربه خود را وارد می کند و دشمنی استکبار جهانی با نظام اسلامی حدیقفی ندارد و بنیادی تر از آن است که با مذاکره، لبخند و امتیازدهی به فراموشی سپرده شود.

دشمنی استکبار جهانی با نظام اسلامی بنیادی تر از آن است که با لبخند و امتیازدهی  فراموش شود

به گزارش بسیج رسانه خوزستان، عادل نوروزیان، مسئول بسیج رسانه خوزستان در مراسم ضیافت اندیشه این سازمان که با حضور مدیران و اصحاب رسانه استان در سالن جلسات هتل فجر برگزار شد ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان و شهدای حمله تروریستی به مرقد مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تجربه حوادث تلخ تروریستی 17 خرداد نشان داد که چنانچه لحظه ای از دشمن غافل شویم، دشمن ضربه خود را وارد می کند و دشمنی استکبار جهانی با نظام اسلامی حدیقفی ندارد و بنیادی تر از آن است که با مذاکره، لبخند و امتیازدهی به فراموشی سپرده شود. این مصداق بارزی از حدیث امام علی (ع) است که می فرمایند: "من نام لم ینم عنه؛ هر کس از دشمن خود غفلت کند (دشمنان) از او غافل نخواهند بود. " (نهج‌البلاغه، کتاب 26).

 

وی با بیان اینکه پس از اینگونه حوادث و موارد مشابه در استان همچون حادثه تروریستی حمله به کلانتری 22 کوی مجاهد در اهواز هر یک از ارگانها و سازمان های ذیربط باید عملکرد خود را مورد بازبینی قرار دهند و نقاط ضعف و قدرت خود را برای حوادث احتمالی آینده شناسایی نمایند، افزود: خوشبختانه در حوزه رسانه اصحاب و مدیران رسانه های استان نشان دادند که در مواردی که هویت اسلامی- ایرانی، انقلاب و امنیت ملی در مخاطره باشد فارغ از اختلافات فکری به مثابه دستی واحد با یکدیگر متحد هستند.

 

نوروزیان تاکید کرد: در حوادث اخیر که در کشور و استان رخ داد اکثریت رسانه ها با پوشش سریع و موثق اخبار از منابع ذیصلاح از گسترش شایعات که تیرهای نامرئی دشمنان بر پیکر جامعه هستند جلوگیری کردند.

 

مسئول بسیج رسانه خوزستان در ادامه عنوان کرد: همچنین با پوشش اقدامات مسئولان برای پیگیری حوادث باعث آرامش خیال مردم و ارتقاء امنیت روانی جامعه در شرایط بحرانی شدند.

 

این کارشناس رسانه افزود: در مرحله پسابحران نیز رسانه ها با تلاش برای انعکاس اخبار امیدبخش و وحدت آفرین بر یکپارچگی جامعه در هر شرایطی تاکید نمودند که این امر بویژه در حادثه تروریستی 17 خرداد کاملا مشهود بود.

 

نوروزیان اظهار داشت: دشمن علاوه بر آنکه با استفاده از پیاده نظام خود سعی در انجام اقدامات تروریستی در داخل کشور دارد، با استفاده از عوامل پنهان خود سعی در ایجاد انشقاق و شکاف در جامعه از طریق دامن زدن به مطالب واهی دارد و در این راه از توان و قدرت رسانه و فضای مجازی غافل نخواهد شد.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه تاکید کرد: با این تفسیر در شرایط کنونی در فضای رسانه هر صدایی که منجر به ایجاد تفرقه و جدایی در جامعه شود از حنجره هر شخص یا گروهی که خارج شود، صدای دشمن است و بسیج رسانه به عنوان دیده بان و چشم بینای انقلاب در حوزه رسانه با رصد دقیق این موارد با مسببان این گونه اقدامات تفرقه انگیز برابر قانون برخورد خواهد کرد.

 

نوروزیان در پایان ضمن تشکر مجدد از مدیران و اصحاب رسانه های استان ابراز امیدواری کرد که در آینده نیز با همدلی، همکاری و انسجام رسانه های استان بتوانیم در جهت اهداف عالی نظام اسلامی گام برداریم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0499 sec