شناسه خبر: 7319 منتشر شده در مورخ: 1396/3/26 ساعت: 15:18 گروه: خوزستان  
در جلسه ضیافت اندیشه بسیج رسانه استان خوزستان مطرح شد:

آتش به اختیار یعنی رسانه ولایی در معرفی دشمن و روشنگری مسئول است

استادیار بسیج رسانه خوزستان گفت: رهبری در فرمایشات حکیمانه خود می فرمایند آتش به اختیار، مفهوم این جمله چیست؟یعنی برای رسانه ولایی، در دنیای امروز بی تفاوتی معنا ندارد حرکت کن و برای جنگ با دشمن کار کنید که همه اینها برای ما مسئولیت آور است زیرا باید دشمن رامعرفی کنیم. روشنگری کنیم .متحد باشیم و دین اسلام را توسعه بدهیم.

آتش به اختیار یعنی رسانه ولایی در معرفی دشمن و روشنگری مسئول است

به گزارش بسیج رسانه خوزستان، جلسه ضیافت اندیشه بسیج رسانه استان خوزستان با حضور اصحاب رسانه های مکتوب،خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان در مجتمع فجر اهواز برگزار شد.  استاد بسیج رسانه استان خوزستان در این جلسه اظهار کرد: تاریخ سراسر نورانی اسلام ما درس است و از ولادت مولا امیر المومنین تاشهادتش نیز یکی از این درس های تاریخی است‌.

 

حجت الاسلام پیمان علی نژاد با اشاره به نوع شهادت امیرالمومنین (ع) گفت: اگر شهادت ایشان را بررسی کنیم سوالاتی پیش می آید که آیاجنگ نظامی رخ داده بود که چنین اتفاقی افتاد یا اینکه کافری امیرالمومنین را به شهادت رساند؟ اما تاریخ می گوید کسانی ائمه معصومین را به شهادت رساندند که مدعی دین و اسلام بودند.

 

وی تاکید کرد: آنها مدعی اسلام صحیح بودند و خودشان را دین دار تر می دانستند منتها دین منهای امامت و حجت خدا و این مصداق جریان انحرافی است.

 

مدیر شبکه بین المللی الاهواز با بیان اینکه جریان انحرافی به اینجا می رسد که امروز به ما کمک می کند تا وقایع روز را به راحتی تحلیل کنیم اظهار داشت: امروز یک گروه با پرچم اسلام با نام خدا وپیامبر پروژه اسلام هراسی را به دست گرفته اند حقیقت داعش همین است.

 

علی نژاد ادامه داد: ضرباتی که این افرادی به اسم اسلام  با ولایت شیطان  به پیکر اسلام وارد می کنند هیچ دشمنی نمی تواند واردکند.

 

 

وی داعش را پدیده ای مولود استکبار دانست و گفت: دشمن می گوید با شعار دین به جنگ دین برویم. گروه های مزدور داعش را تقویت می کنند تا به جنگ دین بروند. اسناد فراوانی ازسرویس های جاسوسی موجود است که داعش به کجا برمی گردد البته خانم کلینتون هم رسماً گفته است که داعش را ما تشکیل دادیم. در انتخابات اخیر امریکا ترامپ با عنوان تشکیل داعش  دولت قبل را محکوم‌می کند.

 

این استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه جریان خوارج هم همین گونه بود افزود: خوارج نیز با باهمین انحرافات حق  اهل البیت را ضایع کردند، جریان بنی امیه به اسم دین انحراف ایجادکردند واهل بیت علیه السلام را به شهادت رساندند.

 

علی نژاد بیان کرد: همه به چشم خود دیدیم در کشور اسلامی در کنار خانه خدا با امریکا بیعت کردند، این همان تبلور اسلام امریکایی است که امام راحل تاکید می کرد.

 

وی تصریح کرد:حال این مسائل به اصحاب رسانه مسئولیت می دهد زیرا در دوره ای زندگی می کنیم که اگر با بصیرت عمل نکنیم و در کنار ولایت قدم برنداریم و نسبت به مسائل سیاسی پیرامون اهمیت ندهیم دشمن نشان داده که دست از انحراف و دشمنی خودش بر نمی دارد و حدودی برایش نیست. برای  تامین اهداف خودش همه کاری می کند، هرنوع جنایتی که فکرش را کنید.

 

مدیر شبکه الاهواز حادثه تروریستی تهران را از همین پروژه های دشمن دانست و خاطر نشان کرد:خون مردم بی دفاع را با زبان روزه با چه استدلالی ریختند؟ دشمن حد یقف ندارد. در کربلا دیده شد که به بدن های بچه ها هم رحم نکردند.

 

علی نژاد در ادامه گفت: در تمام صحنه هامی بینید رهبری حکیمانه از اتفاقات سنگین و سهمگین مارا به سلامت نجات می دهند و رهبری در  فرمایشات حکیمانه خود می فرمایند آتش به اختیار، مفهوم این جمله چیست؟یعنی برای رسانه ولایی، در دنیای امروز بی تفاوتی معنا ندارد حرکت کن و برای جنگ با دشمن کار کنید که همه اینها برای ما مسئولیت آور است زیرا باید دشمن رامعرفی کنیم. روشنگری کنیم. متحد باشیم و دین اسلام را توسعه بدهیم.

 

استاد حوزه تاکید کرد:همه نگاه های جریان بیداری اسلام به ایران است. نگاه تمام مستضعفین به اینجاست. پرچمی که به واسطه امام خمینی برافراشته شده، مرزها را درنوردیده و خاطر عربستان نوکر امریکا را آشفته کرده است. این نور در دنیا تابیده شده است. داعش بوجود امده تا با این نور مقابله کند ماهم باید به وظایفمان عمل کنیم.

 

علی نژاد بیان داشت: ولایت فقیه در نگاه ما ادامه دهنده همان خط ولایت رسول الله و اهل البیت علیهم السلام است.

 

این فعال فرهنگی بیان کرد: دشمن جبهه وسیعی را مقابل اسلام اصیل راه انداخته، باید سرباز ولایت باشیم و تمام تلاش خودمان را بکنیم دیگر نمی شود به  زندگی روز مره اکتفا کرد، ما در معرکه ایم و باید جبهه حق را  و جریانات مسلمان و مستضعف را تشکیل بدهیم و دست برادری را به دیگر برادران مسلمان بدهیم. باید کاری کنیم که دشمن مسئله فلسطین را نتواندکناربزند لذا باید هوشیار بود.

 

وی در پایان اظهار داشت: خوشبختانه در استان خوزستان همدلی و بیداری و بلوغ رسانه ای به خوبی دیده می شود.

 

در پایان این نشست پس از تبادل نظرات و تعاملات سازنده اصحاب رسانه و مسیولین بسیج رسانه استان خوزستان، حاضرین در جلسه در فضایی آکنده از صمیمیت و معنویت بر خوان ضیافت افطار گردهم امدند.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1618 sec