شناسه خبر: 7081 منتشر شده در مورخ: 1396/2/9 ساعت: 08:11 گروه: اخبار  
مسئول سازمان بسیج رسانه

رسانه ها مراقب باشند، دنیا انتخابات ایران را رصد می کند

مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: دنیا به نظاره نشسته است تا رویدادی را در تاریخ ثبت کند که ایرانیان مسلمان آن را با سرانگشت تعهد خلق می کنند

رسانه ها مراقب باشند، دنیا انتخابات ایران را رصد می کند

به گزارش بسیج رسانه، مسعود بصیری مسئول سازمان بسیج رسانه با توصیه به رسانه های داخلی در مورد انتخابات و پوشش مناسب اخبار آن گفت:فضای انتخابات مستعد اصطکاک و سایش بین کاندیداهای محترم و طرفداران ایشان می باشد و این تنش که ناشی از شور انتخاباتی و نشاط  رقابتی می باشد ممکن است گاهی به تنش منتج شود و به بدنه ی اجتماع کشیده شود که صد البته هوشمندی مردم و کاندیداها ، فارغ از جناح و گروه و حزب و دسته را می طلبد.
بصیری افزود: در آموزه های دینی و اسلامی و همچنین تاکیدات مکرر بزرگان این مرز و بوم در خصوص موضوع مهم و سرنوشت ساز انتخابات همواره به رعایت اخلاق توصیه شده ایم و رسانه ها با توجه به نقش مهم محوری و حوزه ی اثر گذاری گسترده ، بیشتر از سایر بخش ها مخاطب این نصیحت و وصیت ها می باشند.

مسئول  سازمان بسیج رسانه با اشاره به وضعیت حساس دنیا،منطقه و کشور گفت:در این برهه ی حساس آنچه از دوربین و قلم و بستر رسانه ها منعکس می شود ، مستلزم نگاهی فرا ملی است ، چرا که دنیا اکنون به نظاره نشسته است تا رویدادی را در تاریخ خود ثبت کن که ایرانیان و این ملت فهیم مسلمان قرار است با سر انگشت تعهد و تعقل خود خلق کنند.

وی افزود: امام عظیم الشان انقلابمان حضرت روح الله در توصیه به اهل قلم و صاحبان رسانه ، در این خصوص فرمودند:«در نوشته ‏هایتان توجه به خدا داشته باشید. بدانید که این قلم که در دست شماست در محضر خداست الآن و اگر هر کلمه ‏ای نوشته بشود بعد سؤال می‏ شود چرا این کلمه نوشته شده؟ اگر به جای این کلمه بشود یک کلمه‏ خوبتر نوشت‏ از شما سؤال می‏کنند چرا کلمه زشت نوشتید؟»

این فعال رسانه ای در ادامه اذعان کرد: در موضوع انتخابات و پوشش رسانه ای اخبار اکنون می بایست با در نظر گرفتن توصیه حضرت امام و همچنین منویات مقام معظم رهبری، کاندیداهای مقام ریاست جمهوری  و آحاد جامعه را به سوی آرامش،تعقل و تحمل هدایت کنند و این نکته را در نظر بگیرند که چشم جهانیان اعم از دوست و دشمن ، اکنون به موضوع انتخابات ایران دوخته شده است و هدایت فضای رسانه ای در نمایش چهره ی خوب یا بد از ملت و انقلاب ما بسیار موثر خواهد بود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1335 sec