شناسه خبر: 7021 منتشر شده در مورخ: 1396/1/14 ساعت: 10:51 گروه: اخبار  

بیعت اصحاب رسانه با شهدا/در قدمگاه سبکبالان عاشق

مهران،دوکوهه،شلمچه،فکه دهلاویه،هویزه،اندیمشک و... میزبان اهالی رسانه شد تا رسالت خود را در بیعت مجدد با شهدا قرار دهند.

بیعت اصحاب رسانه با شهدا/در قدمگاه سبکبالان عاشق

به گزارش بسیج رسانه،به همت سازمان بسیج رسانه، در تاریخ ۹۵/۱۲/۳۰الی۹۶/۱/۴، 150 نفر از اصحاب رسانه به همراه خانواده به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

برگی دیگر از تقویم تورق  و سال به پایان خود نزدیک می شود.همه ی دغدغه ی شهر می شود عید و نو شدن سال، مردم خسته از گذر زمان ، در فکر مقصدی برای گذراندن تعطیلات نوروز خود هستند تا سال جدید را به گونه ای دیگر آغاز کنند.

در این میان مقصدی هست که خودش مبداء عروج سبکبالانی از جنس بلور است از بازی دراز و سر پل ذهاب گرفته تا اروند و کرخه و دزفول و اهواز و آبادان دشت عباس و طلاییه قدمگاه سربازان و دلدادگانی که سرداران عشق شدند،اینک به زیارتگاه دلسوختگان شهادت بدل شده است.

آری  مهران،دوکوهه،شلمچه،فکه دهلاویه،هویزه،اندیمشک و... میزبان  اهالی رسانه شد تا رسالت خود را در بیعت مجدد با شهدا قرار دهند.

با خانواده آمده اند تا بگویند: میدانند امنیت و سلامت خانواده شان را مرهون خون سربازان خمینی کبیر هستند.

آمده اند تا پیمان ببندند قلمشان خیانت به خون شهدا  و  عملشان برخلاف آمال شهیدان نباشد. با خانواده آمده اند تا عکس دسته جمعی بگیرند که یادشان باشد عکس شهدا عمل نکنند.

راهیان نور،وعده گاه دریایی از مردم ولایتمدار عاشق پیشه ، اهل قلم و رسانه را نیز در آغوش خود فشرد. مزار سرداران نامی چون چمران و سردادگان گمنامی از اقصی نقاط سرزمین ولایتمدار ایران اسلامی، ملجاء دلسوختگان و جاماندگان دفاع مقدس و نسلهای برخواسته از عشق به جهاد و شهادت شده است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1204 sec