شناسه خبر: 7013 منتشر شده در مورخ: 1396/1/6 ساعت: 10:16 گروه: خوزستان  
مسئول بسیج رسانه خوزستان:

دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بهتر از ما پتانسیل عظیم راهیان نور را درک کرده اند

عادل نوروزیان گفت: این که هر سال با آغاز حرکت های راهیان نور شاهد هجمه گسترده رسانه های بیگانه و برخی دنباله روهای داخلی آنها علیه این حرکت عظیم مردمی هستیم نشان از آن دارد که دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بهتر از ما از پتانسیل و اثرات این حرکت در تقویت و صدور انقلاب آگاه هستند.

دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بهتر از ما پتانسیل عظیم  راهیان نور را درک کرده اند

به گزارش بسیج رسانه خوزستان، عادل نوروزیان مسئول بسیج رسانه خوزستان اظهار داشت: مقام معظم رهبری اهمیت پرداختن به راهیان نور و دفاع مقدس را همواره و بویژه در سخنرانی اخیر خود در جمع خادمان این حرکت عظیم به شیوایی تمام تبیین نموده اند و بررسی ابعاد و زوایای این سخنان می تواند به خوبی مسیر حرکت در حوزه برنامه سازی را مشخص نماید.

 

وی افزود: اما مع الاسف با این وجود اینکه چرا ما نمی توانیم از این گنجینه در حوزه رسانه ای به درستی استفاده کنیم به این بر می گردد که نگاه بعضی از برنامه سازان ما به این حرکت های عظیم صرفا دستورالعملی، مناسبتی و برای پر کردن برنامه های کنداکتور خود می باشد.

 

مسئول بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: این نوع دیدگاه و طرز فکر باعث رکود و جمود فکری شده و منجر به آن می شود که برنامه سازان به فکر ایده های جدید نباشند در حالی که اگر پوشش رسانه ای این گنجینه عظیم راهیان نور و دفاع مقدس از زوایای نوین و متناسب با طرز فکر و نیازهای جوانان کشور صورت گیرد مسلما این گنجینه به روزمرگی نمی افتد و مخاطب بیش از این جذب می شود.

 

نوروزیان گفت: این که هر سال با آغاز حرکت های راهیان نور شاهد هجمه گسترده رسانه های بیگانه و برخی دنباله روهای داخلی آنها علیه این حرکت عظیم مردمی هستیم نشان از آن دارد که دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بهتر از ما از پتانسیل و اثرات این حرکت در تقویت و صدور انقلاب و انتقال مفاهیم ارزشمندی نظیر ولایت مداری، شهادت طلبی، سلحشوری و ... به نسل جوان آگاه هستند. کشور آمریکا برای ایجاد روحیه سلحشوری در میان جوانان خود دست به دامان ابزار رسانه و تولیدات مستند و فیلم های هالیودی نظیر "نجات سرباز رایان"  می شود اما ما از انعکاس مناسب رسانه ای گنجینه دفاع مقدس که در آن خون بسیاری از جوانان این کشور در راه دفاع از اسلام و ولایت ریخته شد، عاجز هستیم و هر سال معمولا بر اساس مناسبت های تقویمی و در زمان خاصی به این مسائل پرداخته می شود. این موضوع در چارچوب قوانین و کاغذبازی های اداری درست نمی شود و باید تحولی در حوزه برنامه سازی و برنامه سازان دفاع مقدس ایجاد شود تا نسل جوان ما را به سمت خود جذب کرده و با زبان این نسل مفاهیم غنی دفاع مقدس به آنها انتقال داده شود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0432 sec