شناسه خبر: 7011 منتشر شده در مورخ: 1396/1/5 ساعت: 10:17 گروه: خوزستان  

پوشش نوین رسانه‌ای راهیان نور توسط بسیج رسانه خوزستان

عادل نوروزیان گفت: پوشش راهیان نور به بهترین وجه و از زوایای مختلف و نوین در دستور کار ما به صورت جدی قرار دارد و سعی می کنیم هر سال این برنامه را بهتر انجام دهیم.

پوشش نوین رسانه‌ای راهیان نور توسط بسیج رسانه خوزستان

به گزارش بسیج رسانه خوزستان، عادل نوروزیان مسئول بسیج رسانه خوزستان با تاکید بر اهمیت زنده نگه داشتن دفاع مقدس و لزوم کار فرهنگی کردن در این خصوص گفت: خوزستان پایتخت دفاع مقدس است و ما با اردوهای راهیان نور عجین هستیم.

 

وی افزود: ما از 20 اسفند تا 15 فروردین میزبان راهیان نور کشوری هستیم و بسیج رسانه خوزستان با رسالتی که دارد سعی می کند حضور حماسی مردم به ویژه جوانان را به درستی نشان دهد.

 

مسئول بسیج رسانه خوزستان با اشاره به تاثیر اردوهای راهیان نور و بازدید از سرزمین های عملیاتی بر مردم تصریح کرد: پوشش راهیان نور به بهترین وجه و از زوایای مختلف و نوین در دستور کار ما به صورت جدی قرار دارد و سعی می کنیم هر سال این برنامه را بهتر انجام دهیم.

 

نوروزیان گفت: هر سال بعد از اینکه این اردوهای راهیان نور برگزار می شود بحث قدردانی و معرفی خادمان را داریم که انشاءالله امسال هم در اردیبهشت یا خردادماه از خادمان رسانه ای راهیان نور به شایستگی تقدیر خواهیم کرد.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0418 sec