شناسه خبر: 6957 منتشر شده در مورخ: 1395/12/17 ساعت: 16:08 گروه: اخبار  
مسئول سازمان بسیج رسانه کشور:

روشن فکر نماها موفقیت کشور را در گرو رابطه با دشمن می دانند

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به این که به خبرنگاران باید بها داده شود، اظهار کرد: روشن فکر نماها موفقیت کشور را در گرو رابطه با دشمن می دانند.

روشن فکر نماها موفقیت کشور را در گرو رابطه با دشمن می دانند

به گزارش بسیج رسانه،مسعود بصیری پیش از ظهر سه شنبه در آیین افتتاح کانون بسیج رسانه شهرستان ساوجبلاغ، عنوان کرد: اگر خبرنگارانی قوی داشته باشیم اوضاع سیاسی و مدیریتی کشور قوی و سرانجام کشوری قوی خواهیم خواهیم داشت.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بر این که حضور ۶۳۵ شهید در شهرستان ساوجبلاغ نشان از بصیرت این شهر است، عنوان کرد: دلیل پیروزی انقلاب اسلامی همکاری شهیدان بود.

وی در ادامه با اشاره به جو سازی های موجود در جامعه گفت:اگر کسی که حق میگوید را تنها گذاریم حقیقت را تنها گذاشته ایم.

بصیری با بیان این که خداوند در قرآن آیات بسیاری در رابطه با دفاع از حق نازل کرده است، تصریح کرد: اگر باطل یاری نشود وجود نخواهد داشت.

همچنین با اشاره به این که انسان با تعقل و تفکر به یاری حق و مقابله با استکبار برخیزد، افزود: خداوند قدرت اختیار را به انسان عطا کرده تا به پویایی برسد.

روشن فکر نماها دلیل کندی سرعت انقلاب

بصیری در بخش دیگری از سخنان خود به کندی سرعت موفقیت انقلاب به دلیل وجود روشن فکر نماها پرداخت و عنوان کرد: در رسانه های جمهوری اسلامی گاهی به دلیل علاقه های فردی همکاری با باطل نمایان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بر این که روشن فکر نما ها موفقیت کشور را در چسبیدن به دشمن می دانند، بیان کرد: اینها بزک کننده چهره استکبار اند و در هنگام هرج و مرج و جنگ نیز به کشور های مقابل روی می آورند.

وی ادامه داد: روشن فکر نماها در صد سال اخیر در رسانه ها قلم زنی می کنند و مسبب بسیاری از اتفاق های ضد انقلابی داخل کشور هستند.

وی با اشاره به این که امام خمینی ره ۱۵ سال طول کشید تا با رسانه ها ارتباط انقلابی برقرار کند، گفت: امام راحل با هجوم رسانه های خارجی مقابله کرد و به پیروزی رسید.

آمریکا در حادثه سیاسی

بصیری در بخش دیگری بر این که رسانه های کشور درگیر اتفاق های پیش پا افتاده داخلی هستند، خاطر نشان کرد: کشور آمریکا در یک حادثه سیاسی قرار دارد و رسانه های کشور مشغول اتفاقات و دل مشغولی های روزانه چون تبلیغات هستند.

وی با اشاره به حوادث سیاسی روز آمریکا، عنوان کرد: ترامپ در سخنرانی اولین کنگره از وجود ۴۳ درصدی مردم امریکا در زیر خط فقر خبر می دهد.

وی ادامه داد:ما در یک کشور غنی و قوی از هرجهت زندگی می کنیم اما عادت کرده ایم که حوادث و درگیری های داخلی را تقویت کنیم و فروش قلم عادت خبرنگاران در رسانه ها شده است.

بصیری عنوان کرد: رسانه ها در جمهوری اسلامی مشکلات بسیاری از جمله کمبود میزان درآمد، فاقد بیمه و... هستند و وظیفه ماست آنها را تقویت کنیم.

وی با بیان این که امام خمینی ره با رسانه ها پیروز شد افزود: رسانه ها در آینده کشور تاثیر گزارند.

وی خاطر نشان کرد: اگر خبرنگار اصلاح شود، سیستم سیاسی و مدیریتی قوی و کشور آباد می شود.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1245 sec