شناسه خبر: 6956 منتشر شده در مورخ: 1395/12/17 ساعت: 13:50 گروه: اخبار  
به همت بسیج رسانه صورت گرفت

اعزام خانواده معزز شهدای رسانه به کربلای معلی

مراسم بدرقه خانواده معزز شهدای رسانه به کربلای معلی با حضور جمعی از مسئولین سازمان بسیج رسانه و اصحاب رسانه صبح امروز صورت گرفت.

اعزام خانواده معزز شهدای رسانه به کربلای معلی

به گزارش بسیج رسانه، بسیج رسانه به مناسبت روز «شهید» ظهر امروز مراسم بدرقه «  مسافران عشق» ویژه خانواده شهدای رسانه به کربلای معلا را برگزار کرد.

این سازمان  نخستین کاروان کربلای معلی را به خانواده معزز شهدای اصحاب رسانه اختصاص داده است. که در این کاروان بیش از صد نفر از خانواده محترم شهدای رسانه حضور دارند.

«دلبر» معاون طرح و برنامه بسیج رسانه در فضای آکنده از اخلاص و عشق به خانواده عصمت و طاهرات و در جمع خانواده معزز شهدا اظهار داشت: مراسم تجلیل و تکریم از خانواده معزز شهدای رسانه در مناسبت های مختلف از سوی بسیج رسانه صورت می‌گیرد. به مناسبت روز شهید تصمیم گرفتیم که به عنوان هدیه ای از طرف سازمان بسیج رسانه  خانواده شهدا را راهی سفر کربلای معلی کنیم.

وی افزود:انسان‌های از خودگذشته نمونه کامل انسانیت هستند، که اگر زنده هم نباشند یاد و نامشان در خاطره‌ها زنده است.

دلبر تصریح کرد: خون شهدا تضمین کننده  استمرار راه انسانیت است و  راه شهدا زنده است. خون شهدای دفاع مقدس ما آزادی شهرهای لبنان، سوریه و فلسطین را تضمین کرد. این پیروزی‌ها نتیجه راه شهدا و حرکت آنهاست.

در این مراسم که با معنویت خاصی در فرودگاه امام خمینی برگزار شد خانواده محترم شهدا در فضایی عطرآگین از عطر شهدا به کربلای معلا اعزام شدند.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1162 sec