شناسه خبر: 6836 منتشر شده در مورخ: 1395/11/25 ساعت: 09:52 گروه: اخبار  
قائم‌مقام سازمان صدا و سیما خبر داد

تأمین کمتر از 5 درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور/ شناخت تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد

قائم‌مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز به حدی از خودکفایی رسیده‌ایم که کمتر از پنج درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور تأمین می‌شود، گفت: دشمن‌شناسی و شناخت روش‌ها و تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد.

تأمین کمتر از 5 درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور/ شناخت تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد

به گزارش بسیج رسانه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید رمضان موسوی‌مقدم در جمع مردم شهرستان مهدی‌شهر ضمن مهم دانستن مسأله دشمن‌شناسی اظهار کرد: مهم‌ترین امری که در دهه فجر باید صورت پذیرد، دشمن‌شناسی و شناخت روش‌ها و تاکتیک‌های دشمن است و در این حوزه با استراتژی‌ها و راهبردهای دشمن باید آشنا شد.

وی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد هر چیزی را در انحصار خود درآورد، گفت: تنها انقلابی که برابر این انحصارطلبی ایستادگی کرد، انقلاب اسلامی ایران است.

قائم‌مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حوزه‌های مختلفی را که دشمن برای مواجهه با انقلاب هدف قرار داده و برای آن برنامه‌ریزی کرده است، را حوزه‌های ایدئولوژیک مذهبی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، تکنولوژیکی، دفاعی و امنیتی دانست.

موسوی‌مقدم افزود: امروز دشمن برای به خطر انداختن امنیت کشور تمام توان و ترفندهای خود را به کار برده است؛ اما نه‌تنها امنیت کامل در داخل کشور و مرزهای ما برقرار است، بلکه ما امنیت کشورهای همسایه را هم تأمین و برقرار کرده‌ایم.

وی در زمینه توان موشکی و دفاعی کشورمان گفت: امروز مهم‌ترین مزیت کشور توان موشکی و دفاعی ماست و دشمن با آگاهی از این موضوع است که این همه سرسختی نشان می‌دهد.

قائم‌مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: زمانی ما برای تأمین نیازمندی‌های خود در حوزه رسانه با مشکل مواجه بودیم؛ به‌طوری‌که 85 درصد از نیازمندی‌هایمان را از کشورهای خارجی تأمین می‌کردیم، اما امروز به حدی از خودکفایی رسیده‌ایم که برای تأمین کمتر از پنج درصد نیازمندی‌هایمان از خارج کشور اقدام می‌کنیم.

موسوی‌مقدم با مهم دانستن شناخت دشمن بر اساس باورهای دینی و تبری جستن از آنان، تبعیت از ولایت را امری مهم و حساس دانست و گفت: کشور ما از حیث استعدادهای بالقوه متفاوت به‌گونه‌ای است که اگر آگاهی و بصیرت نداشته باشیم، می‌تواند آبستن انواع توطئه‌ها باشد و ولایت رمز پیروزی ملت ایران است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0611 sec