شناسه خبر: 6832 منتشر شده در مورخ: 1395/11/24 ساعت: 09:34 گروه: هرمزگان  
یادداشت

کوچه های مدینه داغدارند

امروز کوچه های مدینه داغدار و اشکبارند ؛ اسمان تیره و تار مدینه غمگین است و بغضی دیرینه سینه اش را می فشارد .

کوچه های مدینه داغدارند

به گزارش بسیج رسانه  از هرمزگان ، بین الحرمین چشم انتظار گامهای استوار بزرگ بانویی است که هر روز به عشق پدر خاکش را متبرک می کرد و امروز دیگر خبری از آن بزرگ بانو نیست . امروز شهر حال و هوای دیگری دارد و مدینه درحیرت فقدانی است که هنوز باورش ندارد.

دیوارهای بین الحرمین شرمگین از جنایتی که رفته و فاجعه ای که رخ داده ؛ درهای مدینه روسیاه از ظلمی که بر ام ابیها روا کرده اند و نگران از عروج بانویی که بزرگ بانوی اسلام بود و مهربان ترین برپدر و همسر .

امروز مدینه بی حال و نگران از ظلمی که بر اسلام رواداشته و شرمنده روی رسول الله ؛ واینک علی داغدار است و دردش را با چاههای مدینه زمزمه می کند چرا که دیگر کسی غمخوار و یاروش نیست ؛ زینب و حسنین سرگشته و نگران فقدان مادر به صورت پرغم پدر می نگرند وبیتاب دستان پرمهر و آغوش گرم مادرند.

اینک درودیوار خانه هم داغدار و تبدار عروج دردناک بانوی یاس وایینه اند ؛ بزرگ بانویی که دستان پرمهرش کانون عشق و الفتی عمیق برای پدر ، همسر و فرزندانش بود و سخنان گهربارش چراغ راهی برای بانوان مسلمان و آزاده خواه.

اینک عالم هستی سیاه پوش عروجی سنگین و غمین اند تا ننگی ابدی برپیشانی بانیان این واقعه تلخ تاریخی بماند و تاریخ فراموش نکند که چگونه مادرمان زهرای اطهرمان را بین در و دیوار مجروح و خونین دل کردند ؛تاریخ باید بداند که محسن فاطمه شهید کوچک اسلام است و شیعه برای پاسداشت ارزشهایش هیچگاه عقب نشینی نکرده و نمی کند . تاریخ بداندو بنویسد که فاطمه یگانه بانوی عالم هستی است و دخترش زینب پرورش یافته مکتب فاطمیه وعلوی است که قیام کربلا را رهبری و هدایت می کند و مجلس یزید را و کامش را هنزل گونه می کند .

امروز درود می فرستیم و سلام می کنیم بر مادرمان زهرای مرضیه ، ام ابیهاو بانوی اب و آیینه تاشفیع مان باشد درشب اول قبرمان و روزهای برزخی زندگیمان .

فروغ مسلم زاده

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: رفتارنیوز
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0393 sec