شناسه خبر: 6757 منتشر شده در مورخ: 1395/11/12 ساعت: 13:07 گروه: هرمزگان  
امام جمعه اهل سنت قشم:

موفقیت های ایران مرهون خط امام و رهبری است

امام جمعه اهل سنت قشم گفت: موفقیت های نظام جمهوری اسلامی مرهون خط امام خمینی (ره) و مقام عظما ولایت است که مردم را در مسیر اسلام و موفقیت هدایت نمودند.

به گزارش بسیج رسانه از هرمزگان  به نقل از پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، شیخ عبدالرحیم خطیبی در دیدار جمعی از مسئولان شهرستان اظهار داشت: وحدت رمز اصلی موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران بشمار می رود که از اول پیروزی انقلاب مورد تاکید حضرت امام (ره) و در ادامه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است.

وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران خدمات شایسته ای به مردم ارائه شده و در دوران دولت تدبیر و امید شاهد روند این خدمات در بخش های مختلف هستیم و باید این خدمات برای مردم تبیین شود.

به گفته امام جمعه اهل سنت قشم، برای مقابله با آسیب هایی که دشمنان برای نظام اسلامی پدید می آورند به وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان نیاز داریم و باید دقت کنیم تفرقه به عنوان ترفند استکبار جهانی، ما را از اهداف بلند نظام دور خواهد کرد.

وی افزود: نظام ،منهای پشتوانه مردمی در مسیر استبداد قرار می گیرد و هرقدر مردم از نظام فاصله داشته باشند به همان اندازه به اصل آن خدشه وارد می شود و خوشبختانه طی ۳۸ سال گذشته مردم ایران در همه عرصه ها پشتیمان و حامی اصلی انقلاب بوده و خواهند بود.  

شیخ خطیبی ادامه داد: حضور مردم در صحنه های حساس کشور نشان از مردمی بودن نظام دارد و این رمز موفقیت انقلاب است.

وی با اعلام اینکه ایران در میان کشورهای منطقه از امنیت بسیار بالا برخوردار است گفت: این امنیت جای شکر و قدردانی دارد و به خاطر این موهبت الهی نباید نسبت به کمی ها و کاستی ها حساس شویم و از شکر گذاری این نعمت غافل بمانیم.

خطیب جمعه اهل سنت قشم در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: به لطف انقلاب اسلامی غیرت دینی در میان مردم کشورهای اسلامی رشد کرده و باعث نگرانی استکبار جهانی شده است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: رفتار نیوز
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0429 sec