شناسه خبر: 6712 منتشر شده در مورخ: 1395/11/10 ساعت: 09:56 گروه: اخبار  
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور خبر داد

مشکلات معیشتی خبرنگاران را از فضای رسانه‌ای دور می‌کند

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور مشکلات معیشتی جامعه رسانه‌ای کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: همین مسایل موجب می‌شود خبرنگاران به سمت کارهای دولتی بروند و از فضای رسانه‌ای دور شوند.

مشکلات معیشتی خبرنگاران را از فضای رسانه‌ای دور می‌کند

به گزارش بسیج رسانه، " مسعود بصیری" مسئول بسیج رسانه کشور در دیدار اعضای سازمان بسیج رسانه کشور با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، با اشاره به فعالیت‌های بسیج رسانه در سال‌های اخیر در کشور اظهار کرد: برگزاری دوره‌های اخلاق در رسانه، فقه رسانه‌، طرح ولایت و... با استفاده از ظرفیت اساتید مطرح حوزه‌های علمیه از جمله اقدامات سازمان بسیج رسانه در سال‌های اخیر است.

وی با اشاره به برگزاری یادواره‌های شهدا و برنامه‌های ورزشی و هنری برای فعالان این بخش تصریح کرد: همچنین این سازمان اهتمام ویژه‌ای به برگزاری اردوهای رسانه‌ای برای فعالان رسانه‌ای کشور داشته است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به وجود 203 شهید جامعه رسانه‌ای در کشور خاطرنشان کرد: این شهدا فعالان رسانه‌ای در مطبوعات، خبرگزاری‌ها و صدا و سیما بوده‌اند.

وی با اشاره به بزرگداشت شهدا و تکریم خانواده ایشان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های سازمان بسیج رسانه تکریم خانواده شهدای رسانه‌ای و همچنین بزرگداشت یاد و خاطره این شهدا است.

بصیری عضویت بیش از 9 هزار خبرنگار و فعال رسانه‌ای در سازمان بسیج رسانه را مورد توجه قرار داد و افزود: با وجود اینکه در هر قشری برخی افراد وابسته به جریان فکری بیگانه حضور دارند اما هرکسی که قلبش برای اسلامی و نظام اسلامی می‌تپد یک بسیجی است.

وی با تاکید بر اینکه عمده جامعه رسانه‌ای کشور دوست‌دار نظام اسلامی بوده و دل در گرو انقلاب دارند گفت: متاسفانه امروز شاهدیم که در برخی رسانه‌ها مسائل حزبی به منافع ملی ارجحیت دارد که این برای رسانه‌ها و کشور آفتی خطرناک است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور مشکلات معیشتی جامعه رسانه‌ای کشور را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: همین مسایل موجب می‌شود خبرنگاران به سمت کارهای دولتی بروند و از فضای رسانه‌ای دور شوند.

وی بیان کرد: همچنین نگاه غالب سیاسی در برخی خبرنگاران نیز آنها را از فضای اجتماعی و آسیب‌های عمومی جامعه و مشکلات مردم دور کرده که این هم آفتی برای جامعه رسانه‌ای است.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1330 sec