شناسه خبر: 6588 منتشر شده در مورخ: 1395/10/23 ساعت: 09:22 گروه: استان ها  
سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد:

یکهزار و 500 طرح اقتصاد مقاومتی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

یکهزار و 500 طرح اقتصاد مقاومتی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

به گزارش بسیج رسانه کهگیلویه و بویر احمد، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان در حاشیه بازدید و افتتاح این طرح ها بااشاره به اینکه در سال جاری تاکنون بیش از 8 میلیارد تومان تسهیلات به 840 طرح در زمینه فعالیت های خانگی باظرفیت های بومی ومحلی پرداخت شده است، افزود: این طرح ها شامل پرورش طیور،قارچ،گل رز هلندی،مزرعه گیاهان دارویی و شترمرغ است.

وی اظهارکرد: بااجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در استان علاوه برایجادشغل برای جوانان، از وابستگی به دیگر کشور ها و واردات به کشور جلوگیری می شود که در این میان تلاش مردم و توجه مسئولان لازمه واساس کار است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: تاپایان سال تعداد طرح های اقتصاد مقاومتی در استان به 1500طرح با اشتغال زایی 2 هزار و 500 نفرمی رسد.

سرهنگ رضا رنجبر افزود: پرورش مرغ بومی،بلدرچین،گیاهان دارویی، کمپوست،صنایع تبدیلی، زعفران وشتر مرغ از مهم ترین طرح های استان است که برخی از آنها برای اولین بار در استان اجرایی شده است.

وی به استقبال خوب مردم استان از این طرح ها اشاره کرد وگفت: در حال توسعه ی این طرح ها در استان هستیم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
مصطفی مصطفی پور 1395/10/24 - 09:46
rateup0
ratedown0
پاسخ
comment خارج از تعارف، فرمانده محترم سپاه فتح استان، سردار بوعلی در خصوص طرح اشتغالزایی بسیجیان از هیچ تلاشی دریغ ننموده کما اینکه ایشان از مشوقهای ایجاد این طرحها می باشند.
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0747 sec