شناسه خبر: 6584 منتشر شده در مورخ: 1395/10/22 ساعت: 11:23 گروه: استان ها  
بسیج رسانه گلستان منتشرکرد:

لیست منتخبان دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان

هیئت داوران دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را در دو مرحله مقدماتی و نهایی مورد بررسی قرار داده و آثار ذیل را حائز رتبه دانسته و معرفی نمود

لیست منتخبان دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان

به گزارش بسیج رسانه گلستان هیئت داوران دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره  را در دو مرحله مقدماتی و نهایی مورد بررسی قرار داده و آثار ذیل را حائز رتبه دانسته و معرفی نمود :

 

 

ردیف نام و نام خانوادگی موضوع رتبه  نام رسانه
1 ماریه البرزی  بخش ویژه: « قرآن و عترت»  مقام اول پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما
2 نرگس تجری  بخش ویژه: « قرآن و عترت»  مقام دوم پایگاه خبری تحلیلی زرین نامه
3 مونا محمدقاسمی بخش ویژه: « قرآن و عترت»  مقام دوم خبرگزاری مهر
4 معصومه عبداللهی بخش ویژه: « قرآن و عترت»  مقام سوم پایگاه خبری تحلیلی کلاس 20
5 غلامرضا خارکوهی  روزهای تاریخ‌ساز مردم گلستان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و شهدای آن   مقام دوم هفته نامه انقلاب
6 علی اصغر تیموریان روزهای تاریخ‌ساز مردم گلستان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و شهدای آن   مقام سوم خبرگزاری ایرنا
7 محمد دیلم کتولی نقش مردم گلستان در پشتیبانی از دفاع مقدس  اثر شایسته تقدیر  هفته نامه دیدبان شما
8 راحله شاد دل زنان و ایثار و شهادت  مقام اول پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه 
9 مونا محمد قاسمی زنان و ایثار و شهادت  مقام اول خبرگزاری مهر
10 میلاد کیوانفر زنان و ایثار و شهادت  مقام دوم خبرگزاری فارس
11 سمیرا نوده زنان و ایثار و شهادت  مقام دوم هفته نامه گلستان مهر
12 فائزه کابلی زنان و ایثار و شهادت  مقام سوم پایگاه خبری گلستان ما
13 وحید عرب احمدی شهدا و ایثارگران اهل سنت  مقام اول خبرگزاری تسنیم
14 عبدالغفور توکلی شهدا و ایثارگران اهل سنت  مقام دوم هفته نامه یاپراق
15 رستم جرجانی شهدا و ایثارگران اهل سنت  مقام سوم هفته نامه اقتصاد گلستان
16 داود خاندوزی شهدای اقشار و صنوف استان گلستان  مقام اول هفته نامه رادکان
17 نرگس تجری شهدای اقشار و صنوف استان گلستان  مقام دوم پایگاه خبری تحلیلی زرین نامه
18 معصومه عبداللهی  شهدای اقشار و صنوف استان گلستان  مقام سوم پایگاه خبری تحلیلی کلاس 20
19 گلناز عبدی شهدای اقشار و صنوف استان گلستان اثر شایسته تقدیر پایگاه خبری تحلیلی کلاس20
20 محمد چراغعلی نقش شجره خبیثه ملعونه در فاجعه منا و شهیدان مهاجر الی الله  مقام اول خبرگزاری مهر
21 مهدی باقریان نقش شجره خبیثه ملعونه در فاجعه منا و شهیدان مهاجر الی الله  مقام دوم خبرگزاری فارس
22 هادی علمدار نقش شجره خبیثه ملعونه در فاجعه منا و شهیدان مهاجر الی الله  مقام سوم پایگاه خبری گلستان ما
23 ماریه البرزی اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در آینه مطبوعات و رسانه‌ها   مقام اول هفته نامه گلستان مهر
24 عبدالجواد عموزاد خلیلی اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در آینه مطبوعات و رسانه‌ها   مقام اول پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما
25 مهدی باقریان اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در آینه مطبوعات و رسانه‌ها   مقام دوم هفته نامه کسب و کار گلستان
26 زهره رجبی  اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در آینه مطبوعات و رسانه‌ها   مقام دوم خبرگزاری فارس
27 ولی ا    شهابی اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در آینه مطبوعات و رسانه‌ها   مقام سوم روزنامه جوان - گلستان
28 سید حسن سیدی اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در آینه مطبوعات و رسانه‌ها   مقام سوم دوهفته نامه آهنگ
29 معصومه سادین اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در آینه مطبوعات و رسانه‌ها   مقام سوم هفته نامه رادکان
30 وحید حاج سعیدی  اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در آینه مطبوعات و رسانه‌ها   اثر شایسته تقدیر در بخش تیتر  پایگاه خبری تحلیلی زرین نامه
31 طاهره حاج محمدعلی جهاد سازندگی در دفاع مقدس تا اردوهای جهادی امروز  مقام دوم پایگاه خبری تحلیلی کلاس 20
32 راحله شاددل  جهاد سازندگی در دفاع مقدس تا اردوهای جهادی امروز  مقام سوم پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه
33 فاطمه رایجی جهاد سازندگی در دفاع مقدس تا اردوهای جهادی امروز  اثر شایسته تقدیر  خبرگزاری فارس
34 مهدی باقریان جهاد سازندگی در دفاع مقدس تا اردوهای جهادی امروز  اثر شایسته تقدیر  خبرگزاری فارس
35 سید حسن سیدی اقتصاد مقاومتی  مقام اول دوهفته نامه آهنگ
36 ولی ا    شهابی اقتصاد مقاومتی  مقام دوم روزنامه جوان - گلستان
37 فاطمه عبدی  اقتصاد مقاومتی  مقام سوم خبرگزاری تسنیم
38 لیلا هاشمی  اقتصاد مقاومتی  اثر شایسته تقدیر  پایگاه خبری تحلیلی دانشجو سلام
39 فرامرز گلستانی اقتصاد مقاومتی  اثر شایسته تقدیر  پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما
40 فهیمه اجاقلو امر به معروف و نهی از منکر  مقام سوم خبرگزاری فارس
41 معصومه عبداللهی امر به معروف و نهی از منکر  مقام سوم پایگاه خبری تحلیلی کلاس 20
42 داود خاندوزی دشمن شناسی و استکبارستیزی  مقام اول خبرگزاری تسنیم
43 فاطمه رایجی دشمن شناسی و استکبارستیزی  مقام دوم خبرگزاری فارس
44 فرامرز گلستانی  دشمن شناسی و استکبارستیزی  مقام سوم پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما
45 محمدزمان گلدسته  دشمن شناسی و استکبارستیزی  اثر شایسته تقدیر  هفته نامه آفتاب گلستان
46 مونا محمدقاسمی معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه خودباوری   مقام دوم خبرگزاری مهر
47 امیر مسعود رایجی معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه خودباوری   مقام سوم پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما
48 مجید میهن دوست در بخش عکس با موضوع زنان ، ایثار و شهادت مقام اول خبرگزاری ایرنا
49 زهرا شیرزاد در بخش عکس با موضوع زنان ، ایثار و شهادت مقام دوم خبرگزاری بسیج
50 مصطفی حسن زاده در بخش عکس با موضوع شهدای اقشار و صنوف استان گلستان مقام سوم خبرگزاری تسنیم
51 میلاد نجاری در بخش عکس با موضوع معرفی دستاوردهای انقلاب و تقویت روحیه خودباوری اثر شایسته تقدیر  
52 محسن نادران در بخش عکس با موضوع با موضوع اجلاسیه چهارهزار شهید در آینه مطبوعات و رسانه‌ها اثر شایسته تقدیر پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه
53 محمد اسماعیلی در بخش اینفوگرافی با موضوع اجلاسیه چهارهزار شهید در آینه مطبوعات و رسانه‌ها مقام اول پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما
54 محمد ایمانی در بخش اینفوگرافی با موشوع اقتصاد مقاومتی مقام دوم پایگاه خبری تحلیلی گلستان 24
55 زهرا شیرزاد در بخش اینفوگرافی با موضوع اجلاسیه چهارهزار شهید در آینه مطبوعات و رسانه‌ها اثر شایسته تقدیر خبرگزاری بسیج
56 عبدالجواد عموزاد خلیلی در بخش اینفوگرافی با موضوع اجلاسیه چهارهزار شهید در آینه مطبوعات و رسانه‌ها اثر شایسته تقدیر پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما
57 محمد ایمانی در بخش اینفوگرافی با موضوع شهدای اقشار و صنوف اثر شایسته تقدیر پایگاه خبری تحلیلی گلستان 24

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0929 sec