شناسه خبر: 6482 منتشر شده در مورخ: 1395/10/16 ساعت: 08:22 گروه: استان ها  
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد

لزوم مشارکت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد برای بازسازی عتبات عالیات

لزوم مشارکت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد برای بازسازی عتبات عالیات

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار کردند.

آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در این دیدار ضمن قدردانی و تشکر از اقدامات ستاد عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انسان‌ها دو دسته هستند، دسته‌ای صفات خیر دارند اما دسته‌ای دیگر صفات سوء دارند و از لشکریان سوء هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بیان کرد: انسان‌های دارای صفات خوب حب حسین‌بن‌علی(ع) را دارند اما انسان‌های دارای صفات سوء از بغض و کینه آنان برخوردار هستند.

وی بر جلب نظر و اعتماد عمومی مردم برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات تأکید کرد و افزود: تلاش کنیم تا اعتماد عمومی را جلب کنیم که در این صورت مورد حمایت مردم قرار خواهیم گرفت.

پیش از سخنان نماینده ولی فقیه در استان فرج‌الله نظرپور در این نشست به اقدامات عتبات عالیات استان اشاره کرد و گفت: استان امسال چهار موکب در کربلا، نجف، شلمچه و باشت برپا کرد که در این موکب‌ها از زائران حسینی پذیرایی شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این ستاد از شهریور ماه سال‌جاری فعالیت‌های خود را آغاز کرد که تاکنون شاهد همکاری و مشارکت خوب مردم هستیم.

وی اضافه کرد: موکب استان در مرز شلمچه به زائران خارجی اباعبدالله حسین(ع) خدمت‌رسانی و از آنها پذیرایی کرد که مبلغ یک میلیارد توسط خیرین به این موکب کمک شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0772 sec