شناسه خبر: 6481 منتشر شده در مورخ: 1395/10/16 ساعت: 08:05 گروه: استان ها  
مسؤول بسیج هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

اکران فیلم‌های انقلابی و بصیرتی در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد

اکران فیلم‌های انقلابی و بصیرتی در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

ربیع‌الله اصالت‌فر گفت: بسیج هنرمندان تاکنون اقدامات و برنامه‌های مختلفی در راستای توسعه فرهنگ اسلامی و ایرانی اجرا کرده است.

مسؤول سازمان بسیج هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد، اکران فیلم در مدارس را یکی از مهم‌ترین اقدامات این سازمان بیان کرد و افزود: فیلم‌هایی با موضوعات مختلف در مدارس اکران و به نمایش گذاشته می‌شود.

وی از اکران فیلم‌های متناسب با رده‌های سنی دانش‌آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: این فیلم‌ها در موضوعات مختلف و مناسب با سنین متفاوت اکران می‌شود.

این مسؤول، موضوعات فیلم‌های نمایش داده شده را بصیرتی، انقلابی، ایثار و شهادت، دفاع مقدس، بسیج و اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و بیان داشت: این فیلم‌ها هر روز در دو مدرسه به نمایش گذاشته می‌شوند.

اصالت‌فر با اشاره به اینکه این فیلم‌ها از آثار جشنواره فیلم بسیج، عمار و مقاومت است، تصریح کرد: اکران این فیلم‌ها به همت سازمان بسیج هنرمندان استان با همکاری کانون شهید رجایی آموزش و پرورش انجام می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد فیلم‌های در نظر گرفته شده برای نمایش در مدارس را 30 حلقه عنوان کرد و بیان داشت: نمایش فیلم تاکنون در 30 مدرسه یاسوج انجام شده ضمن اینکه اکران و نمایش فیلم‌های انقلابی و بصیرتی برای همه مدارس استان پیش‌بینی شده که به تدریج آنها را در دیگر مدارس استان نیز نمایش خواهیم داد.

وی با بیان اینکه اکران این فیلم‌ها در مدارس از نهم دی‌ماه، «روز بصیرت» به مناسبت گرامیداشت «حماسه 9 دی» در مرکز استان آغاز شده است، یادآور شد: این برنامه تا دهه فجر سال‌جاری ادامه خواهد داشت.

اصالت‌فر در پایان از برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت دهه فجر امسال خبر داد و گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در رشته‌های مختلف از دیگر برنامه‌های مهم این سازمان در هفته‌های آینده است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0422 sec