شناسه خبر: 6479 منتشر شده در مورخ: 1395/10/15 ساعت: 18:53 گروه: استان ها  
بسیج رسانه گلستان برگزار می کند:

مراسم گرامیداشت روز بسیج رسانه و اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان

بسیج رسانه گلستان از آحاد خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان جهت حضور در مراسم گرامیداشت روز بسیج رسانه و اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر با محوریت اجلاسیه 4000شهید گلستان در روز یکشنبه 19 دی ماه 95 دعوت می کند.

مراسم گرامیداشت روز بسیج رسانه و اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان

به گزارش بسیج رسانه گلستان ، آیین گرامیداشت روز قشر بسیج رسانه و همچنین اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای بسیج رسانه تحت عنوان« جشنواره رسانه‌ای ابوذر» در روز یکشنبه 19 دیماه ساعت 9 صبح برگزار می‌شود.

سخنران ویژه این برنامه روزنامه نگار انقلابی و سردبیر روزنامه کیهان شمسیان است و در این مراسم نفرات برگزیده در 13 موضوع و دو رشته عکس و اینفوگرافی با حضور خانواده شهدا تجلیل خواهد شد لذا از کلیه اصحاب رسانه استان گلستان برای حضور در این مراسم دعوت به عمل می آید.

 

متن دعوتنامه : 

حضور ارجمند :

سلام علیکم

خبرنگاران روایتگر اسطوره‌های عشق و ایثار این سرزمین مقدس‌ و تصویرگر خاطره‌های خاموش آن هَزاران خوش‌الحان شهادتند تا تاریخ، همیشه آن حماسه‌ها، رشادت‌ها و شب زنده‌داران عاشق را که به «عند ربهم یرزقون» لبیک گفتند و بر صفحه هستی نقشی نکو نگاشتند به یاد داشته باشد.

21 دی‌ماه مصادف با سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر و روز بسیج رسانه،  یادآور خبرنگاران شهیدی است که برای ثبت حقایق از جان گذشتند تا لحظه‌های ناب ایمان و دلدادگی انسان‌های پاک سرشت و نیکو خصال را بر صفحه تاریخ بر جای گذارند؛ به همین مناسبت و در راستای اجلاسیه چهارهزار شهید استان گستان، آیین اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با سخنرانی جناب آقای حسین شمسیان از روزنامه نگاران انقلابی و سردبیر روزنامه کیهان برگزار می‌شود .

لذا از شما فرهیخته ارجمند جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل می آید.

زمان: یکشنبه 19 دی‌ماه 1395 ساعت 9صبح تا 11:30

مکان: گرگان - تالار فخرالدین اسعد گرگانی 

 

ستاد برگزاری اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان

 

متن دعوتنامه جشنواره رسانه ای ابوذر گلستان
دعوتنامه
جشنواره رسانه ابوذر
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.7202 sec