شناسه خبر: 6466 منتشر شده در مورخ: 1395/10/14 ساعت: 17:04 گروه: فارس  
امیری نژاد:

برگزاری نخستین جشنواره رسانه فجر انقلاب اسلامی در فارس

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس از برگزاری جشنواره رسانه فجر انقلاب اسلامی برای نخستین بار استان فارس خبر داد.

برگزاری نخستین جشنواره رسانه فجر انقلاب اسلامی در فارس

به گزارش بسیج رسانه فارس،میلاد امیری‌نژاد رئیس سازمان بسیج رسانه فارس، ظهر امروز در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه فارس با اشاره 21 دی سالروز بسیج رسانه گفت: کتاب عکس، کاروان شاهدان بصیر تشییع پیکر مطهر 93 شهید گمنام در فارس، با عنوان «قاب‌های بی‌نشان» منتشر شده است.

 

وی با اشاره به اینکه امسال برای نخستین بار کاروان اصحاب رسانه فارس شامل 45 نفر از خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری‌ها و مطبوعات به عتبات عالیات اعزام شدند، بیان کرد:کتابی با عنوان «موکب عشق» شامل تصاویری از کاروان پیاده‌روی اصحاب رسانه با سه محور ادیان الهی، حضور ملل مختلف و حضور وحدت آفرین اهل تسنن و شیعه در همایش عظیم اربعین حسینی به تصویر کشیده شده و رونمایی می‌شود.

 

مسئول بسیج رسانه فارس با توجه به اینکه در حوزه سواد رسانه ای با کمبود کتاب های معتبر و غنی مواجه هستیم اظهار داشت: تا کنون سه کتاب توسط بسیج رسانه فارس منتشر شده است که دو کتاب دیگر نیز در دست چاپ است.

 

امیری‌نژاد به سایر برنامه‌های بسیج رسانه فارس تا پایان سال آینده اشاره و تصریح کرد: به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) نخستین شب شعر استانی شهدای هنر و رسانه با همکاری بسیج هنرمندان استان فارس برگزار و در آن یاد و خاطره 9 شهید شناسایی شده فارس گرامی داشته می‌شود.

برگزاری نخستین بار جشنواره رسانه فجر انقلاب اسلامی در فارس

 

برگزاری نخستین بار جشنواره رسانه فجر انقلاب اسلامی در فارس

وی همچنین از برگزاری نخستین جشنواره رسانه فجر انقلاب اسلامی فارس خبرداد و گفت: پوستر این جشنواره در مراسم سالروز بسیج رسانه رونمایی و در 11 محور برگزار می‌شود.

 

مسئول بسیج رسانه فارس خاطرنشان کرد: در این جشنواره آثار تولیدی از 12 بهمن 94 تا 30 بهمن 95 در بخش سرمقاله، یادداشت، مصاحبه، خبر، صفحه‌آرایی، اینفوگرافیک و کاریکاتور به مسابقه گذاشته می‌شود.

 

امیری‌نژاد با اشاره به اینکه بخش ویژه جشنواره شعار سال است، افزود: اختتامیه جشنواره اسفندماه برگزار می‌شود و امیدواریم در سال‌های آینده آن را منطقه‌ای برگزار کنیم.

 

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه فارس دو جشنواره را به نام خود ثبت کرده‌اند خاطرنشان کرد: یکی از این جشنواره‌ها مطبوعات و رسانه‌های دفاع مقدس است که به صورت دوسالانه برگزار می‌شود.

 

مسئول بسیج رسانه فارس از دیگر برنامه‌های بسیج رسانه فارس را برگزاری دوره‌های آموزش زبان انگلیسی و همچنین برگزاری اردوی راهیان نور عنوان کرد.

برگزاری نخستین بار جشنواره رسانه فجر انقلاب اسلامی در فارس

چاپ کتاب سواد رسانه ای طراز انقلاب اسلامی در فارس

امیری نژاد عنوان کرد: بسیج رسانه فارس برای نخستین بار در کشور، کتاب سواد رسانه ای طراز انقلاب اسلامی را در حال تدوین است که این کتاب با مشارکت استادان رشته ارتباطات دانشگاه تهران و فعالان رسانه نگارش شده و در حال آماده سازی است و می تواند به عنوان یک منبع آموزشی در دانشگاه های کشور مورد استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: همچنین برنامه‌ریزی و تالیف نخستین کتاب حوزه دانشگاه با عنوان سواد رسانه‌ای طراز انقلاب این کتاب با مشارکت استادان رشته ارتباطات دانشگاه تهران و فعالان رسانه نگارش شده و در حال آماده سازی است و می تواند به عنوان یک منبع آموزشی در دانشگاه های کشور مورد استفاده قرار گیرد.

امیری نژاد همچنین از ثبت هیئت مذهبی ویژه رسانه فارس خبرداد و افزود: برنامه‌های این هیئت مذهبی که با عنوان شهدای رسانه است که به صورت ماهیانه و فصلی شروع خواهد کرد.

گفتنی است ویژه برنامه سالروز بسیج رسانه فارس 19 دی‌ماه جاری با حضور اصحاب رسانه در شیراز برگزار می‌شود

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6653 sec