شناسه خبر: 6464 منتشر شده در مورخ: 1395/10/14 ساعت: 11:15 گروه: استان ها  
رئیس پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد :

نمی‌توان جلوی رشد فضاهای مجازی را گرفت/ مسئولان انتقادپذیر باشند

نمی‌توان جلوی رشد فضاهای مجازی را گرفت/ مسئولان انتقادپذیر باشند

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه سرهنگ سید قدرت الله موسوی اطهر در نشست شورای قشر بسیج رسانه که در کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد، تصریح کرد: تنها با آموزش‌های صحیح و پاسخ‌های مناسب در مقابل شبهات می‌توان در این عرصه موفق عمل کرد.

وی گفت: ضروری است افراد نخبه در هر حوزه‌ای برای کمک به جامعه در این بخش وارد شوند و با مشخص کردن جامعه هدف برنامه‌های اصولی و کاربردی تعریف و اجرا شود.

رئیس پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امروز فضای مجازی به فضای حقیقی تبدیل شده و این حوزه روز به روز در حال تغییر و تحول است، یادآورشد: سال‌های آینده نیز تلگرام، واتساپ و سایر شبکه‌های اجتماعی نیز با تغییراتی به سمت کانال‌های جدیدتری سوق داده خواهند شد.

موسوی اطهر افزود: اکثر سرورهای شبکه‌های اجتماعی توسط کمپانی‌های صهیونیستی اداره می‌شوند و در این فضای ملتهب مجازی نباید از دشمنان انتظار تولیدات رسانه ای مناسب برای مخاطبان در کشور داشت.

رئیس پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برخی مدیران این استان تاب تحمل انتقادها از سوی رسانه‌ها را ندارند، گفت: برخی مدیران پس از انتشار یک گزارش یا خبر انتقادی، به هر نحوی درصدد پاسخگویی و توجیه کردن وارد می‌شوند.

موسوی اطهر، تهیه یک گزارش از یک جاده و منطقه روستایی بدون امکانات توسط رسانه‌ها و انتشار آن در فضای مجازی را به عنوان یک نمونه از مصداق‌هایی که چندین مدیر برای پاسخگویی و توجیه آن بر می‌آیند عنوان کرد و افزود: باید مسئولان روحیه انتقادپذیری داشته باشند و درصدد رفع مشکلات جامعه گام بردارند.

رئیس پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد، انتقاد سازنده را کمک به رشد و توسعه جامعه دانست و بر ضرورت انتقادهای سازنده در جامعه تاکید کرد.

موسوی اطهر گفت: پلیس فتا آمادگی دارد در بحث آموزش‌های علمی، تخصصی و کاربردی با بسیج رسانه و خبرنگاران استان همکاری کند.

رئیس پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جمهوری و شورای شهر اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها باید فضای جامعه را به سمت آرامش پیش ببرند و از تخریب شخصیت‌ها در فضای مجازی پرهیز کنند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0773 sec