شناسه خبر: 6448 منتشر شده در مورخ: 1395/10/13 ساعت: 08:50 گروه: استان ها  
رئیس شورای بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد:

رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد در بحث اقتصاد مقاومتی بیشتر تلاش‌ کنند

رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد در بحث اقتصاد مقاومتی بیشتر تلاش‌ کنند

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

حجت‌الاسلام حبیب‌الله زمانی  در نشست شورای قشر بسیج رسانه، خبرنگاران و اصحاب رسانه را خط مقدم جنگ نرم کنونی دانست و اظهار کرد: شیوه جنگ در گذشته استفاده از تسلیحات و سلاح بود اما در شرایط کنونی تفاوت کرده که فضای مجازی و رسانه‌ها خط مقدم این جنگ هستند.

رئیس شورای عالی بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تکلیف و وظیفه سنگینی بر عهده و دوش اصحاب رسانه است.

وی بیان کرد: در گذشته ضعفی که حوزه علمیه و علما داشتند این بود که در فضای مجازی نبودند اما چند سال اخیر کارهای رسانه‌ای و نرم‌افزاری در حوزه‌های علمیه رشد پیدا کرده است و حتی شاهد پاسخ علما به شبهات و پرسش و پاسخ در فضای مجازی هستیم.

زمانی با اشاره به نقش حساس و مهم رسانه‌های استان افزود: در موضوعات مختلف داخلی و خارجی نقش و جایگاه رسانه‌ها بارز است.

وی افزود: برای مثال در سینمای غرب و هالیوود اهدافی که مدنظر است به انواع مختلف رسانه و از طریق ساخت کاریکاتور، انیمیشن و ... این اهداف به مردم القا می‌شود.

وی با بیان اینکه نباید جای حق و باطل با هم عوض شود، گفت: رسانه‌های استان در اشاعه معارف دین و اهدافی که نظام اسلامی دارد گام بردارند.

رئیس شورای بسیج رسانه استان در ادامه سخنان خود، با اشاره به اینکه سابقه اجنبی در ایران جز جنایت و غارت نبوده، افزود: در فیلم یتیم خانه ایران به جنایت‌های انگلیس در ایران اشاره شد و توصیه می‌کنم خانواده‌های ایرانی این اثر ماندگار سینمایی را ببینند.

وی با اشاره به اینکه اگر در فضای مجازی بهتر کار کنیم، مردم آگاه‌تر خواهند بود، بیان کرد: روزی که آمریکا در ایران بود به ملت و کشور ما رحم نکرد و حالا که از ما سیلی خورده، هم رحم نمی‌کند.

زمانی اضافه کرد: رسانه‌های استان در بحث اقتصاد مقاومتی اقدامات و تلاش‌های بیشتری کنند.

وی در پایان از رشد تجمل‌گرایی در استان انتقاد کرد و افزود: همین موضوع سبب افزایش سن ازدواج شده که رسانه‌ها در این خصوص هم اقداماتی انجام دهند.

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0921 sec